Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas (11-16)

Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinių tautų organizacija. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų (alkoholio, narkomanijos) toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.

Lapkričio 16 dieną visa mokyklos bendruomenė minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. 1-10 klasių mokiniai kartu su tikybos ir etikos mokytojomis prisiminė, ką reiškia žodis tolerancija, analizavo tolerancijos / netolerancijos pavyzdžius, kalbėjosi apie pakantumą, vienas kito supratimą. Mokiniai savęs ir kitų klausė, ar tikrai esame tolerantiški.

Šių metų tolerancijos simbolis - rankos. Mokiniai piešė savo rankų trafaretus ir užrašė mintis apie toleranciją. Pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis iš nupieštų rankų sukūrė paveikslus apie toleranciją.

Informaciją parengė dorinio ugdymo (etikos) mokytoja Adolfina Mockevičienė

Foto Ingridos Parnarauskienės ir Dangyros Sasnauskienės


Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas (11-16)