2008 metai

SPAUDOJE

Jukainiuosenuostabuirgrazimusuplanetazeme

2008 m. spalio 22 d. Jurbarko rajono laikraštyje „Šviesa“ (Nr.79)

Skyrelyje „Vaikų trečiadienis“ išspausdinti 6 klasės mokinio Deivido Navakausko ir 10 klasės mokinės Tomos Leonavičiūtės įspūdžiai apie vykusias išvykas, skirtas Žemės planetos metams paminėti.

Simkaiciuosepasirasytasutartis1dalis

Simkaiciuosepasirasytasutartis2dalis

2008 m. kovo 29 d. Jurbarko rajono laikraštyje „Šviesa“ (Nr.22)

Išspausdintas „Šviesos“ korespondentės Jolitos Pileckienės straipsnis „Šimkaičiuose pasirašyta sutartis“, kuriame iš pirmųjų lūpų (J. Pileckienė dalyvavo renginyje) aprašomas kovo 14 dieną vykęs iškilmingas Generolo Jono Žemaičio 99-ųjų gimimo metinių minėjimas.

INTERNETO SVETAINĖSE

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija ir Jono Žemaičio pagrindinė mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį (2008-03-18)

Straipsnių peržiūrėjimai

Dabar lankosi