Parama

Gerbiami tėveliai, mokyklos bendruomenės nariai ir visi, kurie parėmė ar norėtų paremti mūsų mokyklą!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie kasmet prisideda prie mūsų mokyklos gerovės, šiltesnės ir jaukesnės aplinkos kūrimo, mokyklos gražinimo, ugdomosios aplinkos gerinimo ir modernizavimo. Tai, kad pagal LR labdaros ir paramos įstatymą Jūs kasmet pervedate 2 proc., o nuo 2020 m. - 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio sumos Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinei mokyklai, leidžia mums planuoti reikšmingus mokyklos darbus, kurie padeda mūsų mokiniams jaukiau ir saugiau mokytis. Materialinė bei kitokia parama mokyklai labai reikalinga.

Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2020 metus 1,2 proc. pajamų mokesčio Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinei mokyklai.

Apsisprendę šią paramą skirti mūsų mokyklai, Jūs galite nuo 2021 m. sausio 1 d. tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 (04 versija) prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS).

Mokyklos rekvizitai (pagal deklaracijos formos FR0512 Versija 04):

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190919189 – (reikia įrašyti E2 laukelyje)

Paramos gavėjo pavadinimas:

JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

E1 laukelyje gavėjo tipą reikia įrašyti 2

E4 laukelyje prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis (procentais): reikia įrašyti 1,20

Prašymus per EDS galite pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į mokyklą, kur Jums tikrai pagelbės mūsų raštinės darbuotojai. Jei Jums patiems per sunku, ateikite į mokyklos raštinę arba buhalteriją, kur padėsime Jums užpildyti reikalingus duomenis. Tereikia kartu su savimi atsinešti elektroninės bankininkystės išduotus dokumentus, tuomet užpildytą formą padėsime perduoti elektroniniu būdu. Taip pat padėsime Jums padeklaruoti ir savo pajamas.

Jei to nepadarysit iki 2021 m. gegužės 3 dienos, minėti 1,2 proc. tiesiog liks biudžete.

Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas ir draugus paremti Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinę mokyklą – juk tai nieko nekainuoja!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą mokyklai.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Parama