Parama

Gerbiami tėveliai, mokyklos bendruomenės nariai ir visi, kurie parėmė ar norėtų paremti mūsų mokyklą!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie kasmet prisideda prie mūsų mokyklos gerovės, šiltesnės ir jaukesnės aplinkos kūrimo, mokyklos gražinimo, ugdomosios aplinkos gerinimo ir modernizavimo. Tai, kad pagal LR labdaros ir paramos įstatymą Jūs kasmet pervedate 2 proc., o nuo 2020 m. - 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio sumos Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinei mokyklai, leidžia mums planuoti reikšmingus mokyklos darbus, kurie padeda mūsų mokiniams jaukiau ir saugiau mokytis. Materialinė bei kitokia parama mokyklai labai reikalinga.

Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2022 metus 1,2 proc. pajamų mokesčio Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinei mokyklai.

Apsisprendę šią paramą skirti mūsų mokyklai, Jūs galite nuo 2023 m. sausio 1 d. tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 (05 versija) prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS).

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190919189.

Paramos gavėjo pavadinimas: JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

Jei nutarėte skirti 1,2 proc. - pateikiame išsamią instrukciją:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) čia...

2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

3. Užpildykite FR0512 v.5 formą, paspaudę mygtuką – gaublio ikoną „Pildyti formą vedlio principu“. Atsidariusiame vedlyje, spauskite mygtuką „Pradėti“ (jei esate paskyrę paramą anksčiau, spauskite „Tęsti“, galėsite koreguoti ir pateikti naujus duomenis).

4. Įveskite gavėjo identifikacinį numerį (kodą) arba pavadinimą: 190919189 (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla). Spauskite mygtuką „Tęsti“.

5. Užpildykite šiuos laukelius:
Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – pasirinkti, iki kurio mokestinio laikotarpio norima skirti paramą (vėliausiai iki 2026 m.).

6. Spauskite „Išsaugoti“. Patvirtinkite, kad duomenys teisingi, spauskite „Formuoti prašymą“ ir „Pateikti“.

Prašymus per EDS galite pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į mokyklą, kur Jums tikrai pagelbės mūsų raštinės darbuotojai. Jei Jums patiems per sunku, ateikite į mokyklos raštinę arba buhalteriją, kur padėsime Jums užpildyti reikalingus duomenis. Tereikia kartu su savimi atsinešti elektroninės bankininkystės išduotus dokumentus, tuomet užpildytą formą padėsime perduoti elektroniniu būdu. Taip pat padėsime Jums padeklaruoti ir savo pajamas.

Jei to nepadarysit iki 2023 m. gegužės 2 dienos, minėti 1,2 proc. tiesiog liks biudžete.

Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas ir draugus paremti Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinę mokyklą – juk tai nieko nekainuoja!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą mokyklai.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Parama