Pradinių klasių mokinių edukacija „Pasakos klausau – pasaką piešiu“ (03-27)

Kovo 27 dieną 1–4 klasių mokiniai lankėsi Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Edukacijos metu bibliotekininkė Violeta Murauskienė skaitė K. Zylės ir I. Dagilės knygą „Geriausia diena“. Skaitymo metu buvo aktyvūs ir mūsų mokinukai. Perskaičius knygą bibliotekininkės pakvietė pasigaminti po dėžutę geriausiai savo dienai, padovanojo visiems po Velykinį kiškutį. Buvo įdomu susipažinti su bibliotekos Vaikų skyriumi, apžiūrėti ten esančius žaidimus, knygutes.

Informacija ir foto Jūratės Bladaitienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2023–2024 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių edukacija „Pasakos klausau – pasaką piešiu“ (03-27)