Puikus Deimanto ir Nerijaus pasirodymas dailės olimpiadoje

Kovo 8 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapas, kuriame dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: aštuntokas Deimantas Kalėda ir devintokas Nerijus Vyturys.

Mokinius olimpiadai parengė dailės mokytoja metodininkė Nijolė Kapačinskienė.

Sveikiname abu mokinius, kurie olimpiadoje pasirodė puikiai. Deimantas tapo nugalėtoju (I vietos laimėtoju), o Nerijus užėmė III vietą.

Deimantas ir Nerijus už pasiektus gerus rezultatus dailės olimpiados II etape Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus 2023 m. kovo 15 dienos įsakymu Nr. ŠS6-88 „Dėl 29-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapo rezultatų“ apdovanoti Padėkos raštais. Už gerą mokinių paruošimą olimpiadai padėkota Deimanto ir Nerijaus mokytojai Nijolei Kapačinskienei.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Puikus Deimanto ir Nerijaus pasirodymas dailės olimpiadoje