Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio zoninėse varžybose mūsų mokyklos merginų komanda iškovojo III vietą.

2023 m. kovo 3 dieną Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Tauragės ,,Versmės“ gimnazijos, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Šilutės pirmosios gimnazijos, Kėdainių šviesiosios gimnazijos, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, Pagėgių Algimanto Mockaus gimnazijos, Jurbarko rajono Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos komandos.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių BUM (merginų gim. 2006 m. ir jaunesnių) tinklinio zoninių varžybų komandų rezultatai:
I vieta – Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija;
II vieta – Pagėgių Algimanto Mockaus gimnazijos;
III vieta – Jurbarko rajono Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos (fizinio ugdymo mokytojas Daivaras Jonaitis).
Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių BUM (vaikinų gim. 2006 m. ir jaunesnių) tinklinio zoninių varžybų komandų rezultatai:
I vieta – Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija (fizinio ugdymo mokytojas Linas Klijūnas);
II vieta – Tauragės ,,Versmės“ gimnazija;
III vieta – Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija.
Komandų nugalėtojų dalyvės apdovanotos Jurbarko sporto centro diplomais.
Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų (vaikinų gim. 2006 m. ir jaunesnių) tinklinio tarpzoninės varžybos vyks 2023 m. kovo 24 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje.
Didelis Ačiū visiems prisidėjusiems prie šių varžybų organizavimo ir įgyvendinimo. Teisėjams: Titui Barčui, Nojui Lužaičiui, Mantui Kornikui. Ačiū už puikiai praleistą laiką ir iki susitikimo kitose varžybose.

Informacija ir foto Jurbarko sporto centro svetainėje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tinklinio zoninės varžybos