Naujienos

Pamoka „Dantų higiena“

Kovo 22 dieną mokykloje I–IV klasių mokiniams vyko pamoka – praktinis užsiėmimas „Dantų higiena“.

Pamokos tikslas - pagerinti vaikų žinias apie dantų priežiūrą, formuoti teisingus burnos higienos įpročius, motyvuoti vaikus valyti dantis. Juk sveiki dantys - vienas svarbiausių vaikų sveikatos faktorių.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Roberta Armanavičiūtė-Snieganienė užsiėmimo pradžioje skaitė pasaką „Net ir monstrai valosi dantis“, kurios turinys pasakojo apie dantukų priežiūrą, supažindino su dantų priežiūrai reikalingomis priemonėmis.

Po teorinės dalies vyko praktiniai užsiėmimai, kuriuose buvo naudojamas demonstracinis dantų modelis bei šepetėlis. Vaikai stebėjo sveikatos specialistės demonstruojamą taisyklingą dantukų valymo techniką ir turėjo galimybę patys pamėginti juos valyti. Vėliau buvo išdalinti plakatai „Graži šypsena“. Plakato tikslas – pakeisti vaiko požiūrį į dantų valymo procedūrą ir skatinti juos tai atlikti kiekvieną rytą ir vakarą. Ryte išsivalęs dantukus, vaikas turi nuspalvinti dantuką su saulyte, o vakare – su žvaigždute. Taip pat kiekvienas iš mokinių dovanų gavo dantų šepetėlį.

Informacija visuomenės sveikatos specialistės Robertos Armanavičiūtės-Snieganienės 

Foto Robertos Armanavičiūtės-Snieganienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Pamoka „Dantų higiena“