Lapkričio 24 dieną Raseinių krašto istorijos muziejuje 8–9 klasių mokiniams vyko integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka ,,Jonas Žemaitis - partizanų vadas“, skirta Jono Žemaičio mirties datai paminėti. Muziejininkė papasakojo apie Jono Žemaičio gyvenimą. Mokiniai atliko interaktyvias užduotis: užsidėję 3D akinius, galėjo ,,pajausti" gyvenimą bunkeryje, interaktyviame žemėlapyje susipažino su partizanų apygardomis, atsakinėjo į klausimus naudodamiesi interaktyviomis klausimų dėžutėmis.

Informaciją parengė istorijos vyr. mokytoja Gedutė Pocienė

Foto Gedutės Pocienės mokyklos facebook paskyroje čia....

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Jonas Žemaitis – partizanų vadas“