Naujienos

Mokinių vasaros užimtumo stovykla „Augimo laboratorija“

Birželio 13–17 dienomis mūsų mokykloje vyko vaikų vasaros stovykla „Augimo laboratorija“, kurioje dalyvavo mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai.

Stovyklos vadove buvo socialinė pedagogė Lina Švilpienė. Su vadove stovykloje dirbo psichologo asistentas Steponas Nacius ir mokytojo padėjėja Solvita Galvanauskienė.

Stovyklos veikloms įgyvendinti Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu buvo skirti 600 Eur.

Šios stovyklos tikslas buvo ugdyti(is) turimas žinias realiame gyvenime, ypač socializacijos ir mentalizacijos procesui reikalingas veiklas, kaip laisvas bendravimas, susitarimai, vaizduotės ugdymas, autonomiškumas, dalyvaujant neformalioje aplinkoje, teikti vaikams aktyvų, kokybišką ir saugų poilsį, mokyti vaikus užmegzti draugiškus santykius, ugdyti fizinį aktyvumą.

Stovykla prasidėjo taisyklių ir susitarimų pristatymu, kurių mokiniai laikėsi visos stovyklos metu. Stovyklautojus aplankė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnai ir kinologai su šunimis. Vaikai dalyvavo edukacinėje išvykoje „Senieji Nemuno amatai“ ir „Nepastebimi miško skirtumai“, kūrybinėse dirbtuvėse pešė ant vandens, savęs pažinimo refleksijose su psichologu.

Mokinių  aktyvumas, dalyvaujant įvairiose praktinėse veiklose, noras atrasti ir sužinoti naują, sustiprino pasitikėjimą savimi, norą bendrauti, bendradarbiauti. Vasaros stovykla suteikė mokiniams daug gerų įspūdžių.

Informaciją parengė stovyklos vadovė, socialinė pedagogė Lina Švilpienė

Foto Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Mokinių vasaros užimtumo stovykla „Augimo laboratorija“