Naujienos

Tradicinis tryliktasis bėgimas „Laisvės taku 2022“

Gegužės 20 dieną Šimkaičiuose vyko generolo Jono Žemaičio 113-osioms gimimo metinėms skirtas tradicinis tryliktasis bėgimas „Laisvės taku 2022“.

11 km trasą nuo Generolo Jono Žemaičio vadavietės iki Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos stadiono šiemet išbandė 32 bėgikai. Be mūsų mokyklos bėgikų bėgime dar dalyvavo Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazistų komanda ir keletas pavienių bėgikų. 28 bėgusiems pavyko sėkmingai įveikti visą 11 km distanciją.

Šiemet rezultatai buvo fiksuojami tik individualiai trijose amžiaus grupėse: 1 grupė iki 14 metų, 2 grupė nuo 14 iki 17 metų, 3 grupė virš 17 metų. Berniukai ir mergaitės varžėsi atskiromis teisėmis.

Amžiaus grupėje iki 14 metų berniukų tarpe nugalėtoju tapo mūsų mokyklos penktokas Evaldas Puodžiulis. Antrą vietą užėmė penktokas Eligijus Jukna, treti atbėgo kartu broliai Deimantas (7 kl.) ir Nojus (4 kl.) Kalėdos. Mergaičių tarpe nugalėtoja tapo mūsų mokyklos septintokė Austėja Jurkevičiūtė, antrą vietą užėmė šeštokė Deimantė Martyna Linkutė.

Amžiaus grupėje nuo 14 iki 17 metų berniukų tarpe nugalėtu tapo mūsų mokyklos septintokas Karolis Petrauskas, II vietą užėmė dešimtokas Edvinas Ambrozaitis, o III vieta atiteko Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazistui Titui Januškai. Mergaičių tarpe nugalėtoja mūsų mokyklos aštuntokė Urtė Karlikauskaitė, antrą vietą užėmė kartu atbėgusios sesės buvusios mūsų mokyklos mokinės Augustė ir Evelina Baužaitės.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje (virš 17 metų) vaikinų tarpe nugalėtoju tapo daugkartinis šio bėgimo dalyvis svečias Vidas Totilas (gim. 1971). Jis taip pat tapo absoliučiu šio bėgimo nugalėtoju, distanciją įveikęs per 44 minutes ir 45 sekundes. Antrąją vietą iškovojo kitas svečias Arūnas Valuckis, o trečią vietą užėmė buvęs mūsų mokyklos mokinys Aurimas Dautaras. Merginų tarpe nugalėtoja tapo viešnia iš Griaužų kaimo Gitana Janulienė (gim. 1975 m.). Ji distanciją įveikė per 56 minutes ir 28 sekundes.

Šių metų bėgimas bei visa šios dienos programa buvo skirta Generolo Jono Žemaičio 113-osioms gimimo metinėms paminėti. Į renginį atvykusį Jurbarko rajono savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių, Jurbarko politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko skyriaus pirmininkę Iriną Pažereckienę ir kitus svečius pasveikino pavaduota ugdymui, laikinai vykdanti mokyklos direktoriaus funkcijas Laima Bosienė.

Keletą sveikinimo žodžių tarė rajono meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko skyriaus pirmininkė Irina Pažereckienė.

Išlydint bėgikus porą dainų sudainavo mokinės iš Ukrainos. O sulaukus visų laimingai sugrįžusių bėgikų į mokyklą, mokyklos aikštyne tęsėsi šventinė programa. Meninę programą parodė iš Šimkaičių miestelio bendruomenės suburtas moterų ansamblis „Gija“ (vadovas Arūnas Bauža) ir mokyklos mokinių parengtas pasirodymas.

Bėgimo I vietų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir medaliais, II ir III vietų laimėtojai – diplomais ir medaliais, o nelaimėję prizinių vietų – medaliais už dalyvavimą.

Po apdovanojimų visi vaišinosi kareiviška koše.

Foto Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Tradicinis tryliktasis bėgimas „Laisvės taku 2022“