Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (02-01 ir 02-08)

Vasario 1 ir 8 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jas surengė sporto būrelis, kuriam vadovauja Jūratė Bladaitienė.

1–2 klasių grupėje nugalėtoju tapo pirmokas Lukas Bartusevičius, kitas vietas pasidalino antrokai: antrą vietą užėmė Ovidijus Jukna, trečia vieta atiteko Titui Žemkauskui, o ketvirtas liko Justas Viršilas.

3–4 klasių grupėje nugalėtoja tapo ketvirtokė Vitalija Žukauskaitė, antrą vietą laimėjo ketvirtokė Aušrinė Jakaitė, o trečia vieta atiteko ketvirtokei Andrėjai Pečiulytei.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti diplomais.

Informacija ir foto mokytojos Jūratės Bladaitienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2022–2023 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (02-01 ir 02-08)