E-NMPP testavimai 2020–2021 mokslo metais

Lapkričio 10–20 dienomis 5 ir 9 klasių mokiniai dalyvavo elektroniniame nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinime e-NMPP.

2020–2021 mokslo metais jie buvo vykdomi tik elektroniniu būdu. e-NMPP paskirtis – pradėti perėjimą prie elektroninio NMPP vykdymo ir suteikti švietimo dalyviams grįžtamojo ryšio informacijos apie penktokų ir devintokų mokymosi rezultatus. Ši informacija reikalinga priimant sprendimus, kaip toliau galėtų būti tobulinamas mokymas ir mokymasis mokinio, mokytojo, klasės, mokyklos, savivaldybės bei nacionaliniu lygmenimis.

2020 metų rudens nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai skyrėsi nuo ankstesniųjų metų. Pirmiausia jie vyko ne 4 ir 8 klasėse, kaip buvo įprasta, bet 5 ir 9 klasėse ir ne pavasarį, o rudenį.

Pateikiamas E-NMPP vykdymo grafikas:

Vykdymografikas2020

Gegužės 4–13 dienomis 4 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo elektroniniame nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinime e-NMPP.

Pateikiamas E-NMPP vykdymo grafikas:

Vykdymografikas2021

Nuoroda į testavimo sistemą https://nsa.etestavimas.lt

Kviečiame susipažinti su pagrindiniais apibendrintais testų rezultatais:

5 klasės rezultatai čia...

9 klasės rezultatai čia...

4 klasės rezultatai čia...

8 klasės rezultatai čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2021-2022 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Uncategorised Sveiki atvykę į naują svetainę E-NMPP testavimai 2020–2021 mokslo metais