Kalėdų eglutės šventė 5-10 klasių mokiniams (12-22)

Gruodžio 22 dieną 16.00 val. mokykloje vyko Kalėdų eglutės šventė. 5-10 klasių mokiniai visus pakvietė į Kalėdinį vakarą. Kiekviena klasė pristatė savo iš anksto paruoštą programėlę.

Po mokinių šventinio pasirodymo, mokyklos direktorius kartu su Kalėdų seneliu pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir už puikų pasirodymą įteikė kiekvienai klasei po saldumynų rinkinį bei paskelbė ir apdovanojo mokyklos 2017 metų geriausius mokinius. Diplomus ir piniginius dovanų kuponus gavo penki mokiniai, kurie direktoriaus įsteigtoje Geriausio mokinio nominacijoje iškovojo prizines vietas. Paskatinamąją ketvirtą vietą užėmė 8 klasės mokinės Toma Butkutė ir Monika Grigalaittytė. Trečiąją vietą užėmė 9 klasės mokinė Austėja Lepikaitė. Antroji vieta atiteko taip pat devintokei Tomai Simonavičiūtei. 2017 metų geriausio mokinio nominacijoje kaip ir praeitais 2016 metais pirmąją vietą iškovojo 9 klasės mokinys Robertas Skutkevičius. Sveikiname geriausius mokinius!

Po apdovanojimų vyko vakaronės klasėse ir Kalėdinė diskoteka mokyklos aktų salėje.

Foto Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Kalėdų eglutės šventė 5-10 klasių mokiniams (12-22)