Susitikimas su policijos šuniuku Amsiu (02-24)

Vasario 24 dieną darželio ugdytinius ir pradinių klasių mokinius aplankė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėja Janeta Jokūbaitienė su policijos bičiuliu Amsiu.

Susitikimo metu mažieji ugdytiniai, o vėliau ir mokiniai sužinojo apie saugų elgesį kelyje, atšvaitų svarbą, buvo priminta, kaip saugiai eiti per pėsčiųjų perėją, kad negalima žaisti arti gatvės ar gatvėje, kad į gatvę važiuoti su dviračiu galima tik sulaukus reikiamo amžiaus ir dėvint šalmą.

Policijos pareigūnė kartu su policijos bičiuliu Amsiu vaikams atvežė dovanėlių – padalijo atšvaitų ir įteikė kalendorių. Vaikai Amsiui pažadėjo gražiai elgtis, būti mandagūs, atsargūs ir draugiški.

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Susitikimas su policijos šuniuku Amsiu (02-24)