Gegužės 31 dieną darželyje vyko priešmokyklinės grupės atsisveikinimo su darželiu šventė „Darželi, lik sveikas!“ Į šventę susirinko vaikų tėveliai ir artimieji. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Grupės vyr. auklėtoja Nida Bičiulaitienė kiekvienam priešmokyklinukui įteikė diplomą, patvirtinantį, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo grupę ir palinkėjo sėkmės mokykloje. Gražius atsisveikinimo žodžius vaikams bei jų tėveliams taip pat tarė mokyklos direktorius Leonardas Zaksas ir būsima pirmokų mokytoja Renata Girdzijauskienė. Jie taip pat palinkėjo vaikams gerų atostogų ir susikaupimo ruošiantis į pirmąją klasę.

Su darželiu atsisveikino 10 priešmokyklinės grupės ugdytinių.

Priesmokyklinukai2016(1puse)

Priesmokyklinukai2016(2puse)

Foto Nidos Bičiulaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Priešmokyklinės grupės atsisveikinimo su darželiu šventė „Darželi, lik sveikas“ (05-31)