Turinys
- Titulinis
- Pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ veiklos
- Atvira integruota istorijos ir pilietiškumo pamoka „Partizaninis karas Lietuvoje“
- Integruota geografijos ir anglų kalbos pamoka „Bendravimo kultūra įvairiose šalyse“
- Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
- Svarbus pranešimas apie mokinių maitinimą nuo balandžio 23 dienos
- Prašome paremti mokyklos veiklą 1,2 proc. parama
- Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Praeitis kuria ateitį“
- Puikūs pasiekimai technologijų olimpiadoje
- Paminėjome Jono Žemaičio gimimo metines
- Nacionalinis diktantas 2024
- Deimantas Kalėda – dailės olimpiados nugalėtojas
- Sandra Juknaitė tarp geriausių chemijos olimpiadoje
- Ketvirtokų ir aštuntokų NMPP testavimai 2024
- Tapome estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų nugalėtojais
- Merginų komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninių varžybų nugalėtoja
- Vaikinų komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninių varžybų prizininkė
- 2023 metų veiklos ataskaitos projektas
- Netradicinė gamtos mokslų pamoka „Ar viskam žiemą reikia sniego?“
- Integruota istorijos ir geografijos pamoka „Didieji geografiniai atradimai“
- Sausio 13-osios pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“
- Pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“ (01-12)
- Lietuvos valstybinės vėliavos perdavimo mokyklai konkursas „Vėliava mokyklai“
- Netradicinės geografijos pamokos
- Integruota muzikos ir tikybos pamoka „Laukiam Šventų Kalėdų“
- Žiemos pavojai – pagalba draugui, traumos, bintavimas
- STEAM edukacija „Mielių lenktynės“
- Muzikos pamoka įrašų studijoje
- Kultūros paso nuotolinė filmų peržiūra
- STEAM edukacija „Kristalų mikropasaulis“
- Mokslo dienos paminėjimas bibliotekoje
- Kultūros paso nuotolinė edukacija „Pingvinai. Kuo mes panašūs?“
- Lietuvos kariuomenės dienai skirti sporto renginiai
- Respublikinis virtualus 5–10 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Mano svajonių miestas“
- Kviečiame atvirai diskusijai
- Tekstilės ir floristikos būrelio veikla
- Miškininko profesijos pristatymas
- Integruota dorinio ugdymo pamoka „Tolerancija“
- Mokyklos jaunieji šauliai pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos laisvę
- Karjeros diena
- Projektas „Skaitymai su šunimi 2023“
- Mokytojų dienos proga apdovanota mokytoja Loreta Stasiūnaitė
- Integruota istorijos ir technologijų pamoka ,,Baltų verslai ir amatai“
- Vasaros stovykla „Augimo laboratorija 2023“
- Reikalingas lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas
- Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“
- Trumpalaikių geografijos projektų pristatymas
- Neapykantos kalba pradinėse klasėse: įveikime žaismingai su My Kind Voice programėle
- Chorų šventė „Mes čia 2023“
- Nerijus Vyturys – Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatas
- Informacinių technologijų konkursas
- Paskaita „Saugi vasara“
- Tradicinis keturioliktasis bėgimas „Laisvės taku 2023“
- Pažintinis susitikimas su šuniukais
- Gedimino Navaičio paskaita „Kaip išvengti priklausomybės spąstų“
- Respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Tėviškės dainos“
- Edukacinė programa „Kur ir kaip gaminami vabzdžių ir paukštelių nameliai“ UAB „VersDeko“
- Mokinių kūrybinių darbų konkurso-parodos „Žemės laiptai“ apdovanojimai
- Edukacinė programa „Gamta – visų namai“ Šimkaičių girininkijoje
- Sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2023“
- Aušrinė Jakaitė – matematikos olimpiados prizininkė
- Integruota geografijos ir matematikos pamoka „Žemynai ir geometrinės figūros“
- Kultūros paso edukacija „Jaunojo išradėjo kelionė: keliaujantys robotai“
- Pirmos pagalbos mokymai
- Profesinio orientavimo išvyka
- Susitikimas su Paulių kapucinų vienuolyno vienuoliu Broliu Mykolu
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „Olympis 2023 – Pavasario sesija”
- Pradinukų integruotos pamokos Raseinių krašto istorijos muziejuje
- Sėkmingas mokinių pasirodymas aplinkosaugos žinių konkurse „Mini Žalioji olimpiada“
- Milita Liorančaitė tarp geriausių meninio skaitymo konkurse
- Dvi antros vietos technologijų olimpiadoje
- Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Knygnešiai – lietuviško žodžio nešėjai“
- Projektinė veikla etikos pamokoje
- Puikus Deimanto ir Nerijaus pasirodymas dailės olimpiadoje
- Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tinklinio zoninės varžybos
- Pavasarinė mugė
- Integruota istorijos ir matematikos pamoka „Piramidė – faraonų kapavietė“
- Pradinukų edukacija „Daraktorinė ir tarpukario mokykla“ Jurbarko krašto muziejaus Veliuonos skyriuje
- Integruota istorijos ir fizikos pamoka „Baltų verslai ir amatai“
- 2022 metų mokyklos veiklos ataskaita
- Mokykloje vyksta ketvirtokų ir aštuntokų NMPP testavimai
- Terapinė pamokėlė „Piešimas ant vandens“
- Pradinukai naujojoje Šimkaičių miestelio bibliotekoje
- Jurbarko rajono BUM mokinių tinklinio finalinėse varžybose iškovotos II vietos
- Estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“
- Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio zoninės varžybos
- Mokymai suteikti pirmąją pagalbą
- Integruota geografijos ir istorijos pamoka „Didieji geografiniai atradimai"
- Sveikinimai Šv. Kalėdų proga
- Gerumo akcija „Ištiesk gerumo ranką“
- Integruota dailės ir technologijų bei tikybos pamoka ,,Kalėdinis žaisliukas“
- Integruota muzikos ir tikybos pamoka ,,Kalėdos ir Adventas“
- Mūsų mokyklos berniukų ir mergaičių komandos - tinklinio varžybų nugalėtojos
- Nojus Šimulynas – respublikinio pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Kuriu miniatiūrą“ prizininkas
- Projektas „Skaitymai su šunimi 2022“
- Proto mūšyje užimta II vieta
- Integruota muzikos ir istorijos pamoka „Kasdienis žmonių gyvenimas viduramžiais“
- Integruota pamoka „Antrinių žaliavų pakartotinis panaudojimas“
- Integruota pamoka „Baltų amatai“ Raseinių krašto muziejuje
- Piešimo ant tekstilės dirbtuvės „Pasisveikink su Europa“
- Mokytojų dienos proga apdovanota fizikos mokytoja
- Netradicinė pamoka „Tyrimai gamtoje“
- Pilietinė akcija ,,Atminties keliu“
- Mokinių vasaros užimtumo stovykla „Augimo laboratorija“
- Respublikinis vaikų festivalis - konkursas „Dainuoju mamai ir tėvynei“
- Tradicinis tryliktasis bėgimas „Laisvės taku 2022“
- Austėja ir Sandra – technologijų olimpiados prizininkės
- Akcija „Sveikatos kodas“
- Diskusija „Sveikatai palanki mityba“
- Pamoka „Dantų higiena“
- Kūrybinių darbų konkursas „Vanduo aplink mus“
- Kūrybinių darbų konkursas „Vandens lašelyje stebuklą pamačiau“
- Žiemos atostogos
- Laikinai stabdomas ugdymo procesas
- Integruota gamtos ir žmogaus bei lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Daiktai ir šešėliai“
- Paskaitėlė apie dantukus
- Netradicinė integruota pamoka „Skrynios lobiai“
- Susitikimas su pareigūnu
- Integruota rusų kalbos ir fizinio ugdymo pamoka „Rusų kalba kitaip“
- Integruota matematikos-biologijos pamoka „Piramidė matematikoje ir biologijoje“
- Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Jonas Žemaitis – partizanų vadas“
- Edukacijos prieš žalingus įpročius
- Interaktyvus protų mūšis sveikos gyvensenos tematika
- Dalyvavome Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje
- Rudens atostogos
- Konstitucijos dienos minėjimas
- Vokiečių kalbos savaitė „Kelionė po Vokietiją“
- Integruota istorijos ir muzikos pamoka „Kasdienis žmonių gyvenimas viduramžiais“
- Integruota chemijos-fizikos pamoka „Ar skysčių tankiai iš tikrųjų skirtingi?“
- Susitikimas su kariais
- Gamtos ir žmogaus projektas „Tyrinėjame mišką”
- Projektinis darbas Mokytojo dienai „Rudeniu kvepiantis arbatos puodelis mokytojui“
- Kultūros paso edukacinė programa „Indėnų būgnų ir dainų ratas“
- Integruota istorijos ir gamtos ir žmogaus pamoka ,,Baltų verslai ir amatai“
- Nuotolinis seminaras „Gamtos herojai 21“
- Žydų genocido dienos minėjimas
- Susitikimas su policijos komisariato bendruomenės pareigūnu
- Paskaita „Mokomės suteikti pirmąją pagalbą“
- Mokslo metų pradžios šventė
- Vaikų vasaros stovykla „Augimo laboratorija“
- Kviečiame teikti prašymus dėl nemokamo mokinių maitinimo bei paramos mokinio reikmenims įsigyti
- Anatomijos diena mokykloje
- Fizikos diena „Elektra mūsų namuose“
- Vaikų nuo 12 metų skiepijimas
- Mokykloje vyksta ketvirtokų ir aštuntokų e-NMPP testavimai
- Konkurso atranka mokyklos direktoriaus pareigoms užimti
- Patvirtinta mokyklos 2020 metų veiklos ataskaita
- Nerijus Vyturys tarp geriausių biologijos olimpiadoje
- Virtualus profesijų pasaulis
- Nuo kovo 22 dienos dauguma pradinukų grįžta mokytis kontaktiniu būdu
- Septintasis nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2021“
- Karantinas pratęstas iki 2021 m. sausio 31 dienos
- Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada
- Konkursas „Mano vaistažolių pasaulis“
- Mokykloje vyksta e-NMPP testavimai
- Nuotolinis Konstitucijos egzaminas 2020
- Ugdymas visuotino karantino laikotarpiu
- Atnaujintas mokyklos sodas
- Ugdymas lokalaus karantino režimu
- Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“
- Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“
- Mokslo metai bus užbaigti nuotoliniu būdu
- Atnaujinamas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
- Ketvirtas Tomos ir grupės „Kreizas“ pasirodymas „Duokim garo!“ laidoje
- Atmintinės, kaip saugiausia elgtis karantino laikotarpiu
- Ugdymo proceso organizavimas nuotoliniu būdu
- Dešimtokų pasiekimų patikrinimas (PUPP) ir NMPP šiais mokslo metais nevyks
- Dėl nuotolinio mokymo
- Informacija dėl karantino
- Informacija dėl ugdymo proceso sustabdymo
- Aistė Višinskaitė - dailės olimpiados prizininkė
- Apklausos dėl pamokų laiko pradžios pavėlinimo rezultatai
- Informacija apie Koronavirusą
- Po Žiemos atostogų - visuotinis tėvų susirinkimas
- Užsienio kalbų diktantų konkursas „Rašau be klaidų 2020“
- Finalinėse rajono tinklinio varžybose treti
- Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
- Šeštasis nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2020“
- Mokykloje lankėsi aktoriai
- Apklausa dėl pamokų laiko pradžios pavėlinimo
- NTAKD kviečia apsilankyti interneto svetainėje www.nerukysiu.lt
- Erikas dalyvavo BEBRO konkurso II etape
- Puikus trečias Tomos ir grupės „Kreizas“ pasirodymas „Duokim garo!“ laidoje
- Pirmasis mokytojo pasiekimas su mokiniais tinklinio varžybose
- Padėkos trečiokams Gyčiui ir Monikai
- Erikas Simonavičius – chemijos olimpiados nugalėtojas
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „Olympis 2019 – Rudens sesija”
- Kalėdinė dovana dešimtokams – išvyka į Kauną
- Šaunus komandų pasirodymas rajono finalinėse tinklinio varžybose
- Toma – konkurso „Dainų dainelė“ atrankos finalininkė
- Antras Tomos ir grupės „Kreizas“ pasirodymas „Duokim garo!“ laidoje
- Kultūros paso edukacinė programa „Advento vainikas iš kankorėžių“
- Pilietiškumo ugdymo ir etikos pamokos „Korupcijai - NE!“
- Visuotinis tėvų susirinkimas (12-06)
- Trys integruotos istorijos - lietuvių kalbos pamokos Raseinių krašto muziejuje
- Mergaičių komanda – kvadrato finalo varžybų nugalėtoja
- Sveikiname Tomą Butkutę ir grupę „Kreizas“
- Mergaičių komanda kvadrato varžybose pakartojo berniukų pasiektą rezultatą
- Pamokėlė pradinukams „Ar aš saugus kelyje?“
- Pirmas šių mokslo metų laimėjimas
- Kultūros paso renginiai
- Netradicinė pamoka Raseinių krašto istorijos muziejuje
- NMPP testų rezultatai
- Baigiamas įgyvendinti vietos projektas „Ugdyk save“
- Nerijus Vyturys - respublikinio piešinių konkurso ,,Aš – Juozas Tumas – Vaižgantas“ laureatas
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „Olympis 2019 – Pavasario sesija”
- Dalyvaujame projekte ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
- Integruota informacinių technologijų ir istorijos pamoka „Kompiuterių revoliucija“
- Nerijus Vyturys – biologijos olimpiados rajoninio etapo prizininkas
- Tradicinis dvyliktasis bėgimas „Laisvės taku 2019“
- VMI pranešimas korepetitoriams
- Integruota dailės ir istorijos pamoka „Graikų menas“
- Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas 2019
- Dešimtokų ESPAD tyrimas
- Netradicinė istorijos pamoka
- Rugilė Jasiūnaitė tarp geriausiai ketvirtokų rašančių diktantus
- Pristatyta Lietuvos ypatingojo archyvo parengta kilnojamoji edukacinė paroda
- Labai geras Arno pasirodymas rajoniniame pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse
- Padėkos raštas dešimtokui Robertui Skutkevičiui
- Prevencinis naktinis renginys „Leidžiu laiką prasmingai“
- Piešinių konkurse „Vabalai vabaliukai“ pirmokams skirtos dvi pirmos vietos
- Ketvirtokai finalinėse šaškių varžybose treti
- Ilgėja „Tėvų linijos“ darbo laikas
- Integruota istorijos - lietuvių kalbos pamoka „Valstybingumo simboliai lietuviškuose piniguose“
- Aistei Višinskaitei paskatinamoji vieta dailės olimpiadoje
- Mergaičių tinklinio komanda pakartojo geriausią rezultatą
- Regbio būrelio nariai kovojo Marijampolėje
- Kovas - mėnuo be patyčių
- Ugnei Pilkaitytei už parašytą laišką išvykusiam draugui – paskatinamoji vieta
- Šiuolaikiška interneto svetainė jaunimui www.askritiskas.lt
- Gabija Škadauskaitė – technologijų olimpiados nugalėtoja
- Sėkmingas aštuntokių pasirodymas vokiečių kalbos konkurse
- Išleistas naujas metodinis leidinys „Formuojamasis vertinimas – individualiai pažangai skatinti“
- Sėkmingas mokinių pasirodymas Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse tinklinio varžybose
- 2019 metai paskelbti generolo Jono Žemaičio - Vytauto metais
- Už aukštus sportinius pasiekimus pagerbti ir mūsų mokyklos sportininkai
- Toma Simonavičiūtė – lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio etapo prizininkė
- Berniukų tinklinio komanda – rajone stipriausia
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „Olympis 2018 – Rudens sesija”
- Erikas Simonavičius – matematikos olimpiados nugalėtojas
- Mergaičių tinklinio komanda – pajėgiausia rajone
- Jaunimo verslumo skatinimo konkurse užimta antra vieta
- Berniukų komanda - krepšinio (3x3) finalinių varžybų prizininkė
- Visuotinis tėvų susirinkimas
- Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas
- Nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
- Mergaičių krepšinio (3x3) komanda – rajone nenugalima
- Tarptautinis informacinių technologijų konkursas „BEBRAS 2018“
- Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Pasirinkimai ir likimai Lietuvos istorijos kryžkelėse“
- Netradicinė integruota pamoka „Lietuvos kariuomenei 100“
- Edukacinė programa „Tradiciniai amatai“
- Žibintų šventė
- Vokiečių kalbos savaitė „Kalba tiltas į draugystę“
- Integruota istorijos – lietuvių kalbos pamoka „Baltų amatai ir papročiai“
- Parengtas projektas „Ugdyk save“
- Vasaros poilsio pažintinė stovykla „Pažink savo kraštą“
- Gaisrinės saugos pratybos
- Tradicinis vienuoliktasis bėgimas „Laisvės taku 2018“
- Evaldas Kapčinskas – informacinių technologijų olimpiados nugalėtojas
- Olympis 2018 - Pavasario sesija
- Aštuntokas Erikas tarp geriausių rajono matematikų
- Rajono finalinėse šaškių varžybose antri
- Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (Diagnostiniai ir standartizuoti testai) 2018
- Nerijus Vyturys – nacionalinio lietuvių kalbos raštingumo konkurso ,,Mažasis diktantas“ rajoninio etapo prizininkas
- Integruota gamtos ir žmogaus ir dailės pamoka „Mikropasaulis“
- Paskatinamosios vietos lietuvių gimtosios kalbos olimpiadoje
- Penkiolikmečių tyrimas
- Viktorinoje „Irkis į gilumą“ ketvirtokai treti
- Geras Irmanto pasirodymas dailės olimpiadoje
- Mokyklos tinklinio komandos – pajėgiausios rajone
- Visuotinis tėvų susirinkimas
- Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“
- Renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui
- Patyčių mąsto mokykloje rezultatai
- Erikas Saldukas – technologijų olimpiados nugalėtojas
- Puikus komandų pasirodymas rajono finalinėse tinklinio varžybose
- Geri mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „OLYMPIS 2017 – Rudens sesija”
- Turime šaunią, nenugalimą mergaičių krepšinio komandą
- Mažojo futbolo finalinėse varžybose - III vieta!
- Monikos Grigalaitytės Kalėdinis atvirukas įvertintas II vieta
- Mergaičių krepšinio (3x3) komanda – geriausia rajone
- Šimkaičių mokyklos 150-mečio šventė
- Kvadrato finalinėse varžybose - III vieta mergaičių komandai!
- Ketvirtasis Solidarumo bėgimas 2017
- Mokytojų dienos proga apdovanota matematikos mokytoja
- Paminklinis akmuo Lietuvos 100-mečiui
- Dešimtokės Ugnės laisvalaikio pomėgiai
- Mokyklos paskyra Facebook socialiniame tinkle
- Mokyklos bendruomenė mokslo metus užbaigė Pakruojo dvare
- Priešgaisrinės saugos pratybos
- Tradicinis dešimtasis bėgimas „Laisvės taku 2017“
- Dramos būrelio nariai svečiavosi Baltraitiškėse
- Karjeros pažinimo pamoka ,,Tavo karjera – tavo rankose“
- Priešmokyklinukai sporto renginyje „Mažųjų žaidynės 2017“
- Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (Diagnostiniai ir standartizuoti testai)
- Pradinukai matavosi ūkininko profesiją
- Sėkmingi mokinių pasirodymai MMA mėgėjų čempionate Prienuose
- Meira Zokaitė – nacionalinio lietuvių kalbos raštingumo konkurso ,,Mažasis diktantas“ nugalėtoja
- Dainavome vokiečių kalba
- Svečiai iš Kauno profesinių mokymo centrų
- Ketvirtokai rajono finalinėse šaškių varžybose treti
- Devintokas Irmantas Gudinskas dailės olimpiados prizininkas
- Viktorinoje „Irkis į gilumą“ ketvirtokų žinios įvertintos III vieta
- Visuotinis tėvų susirinkimas
- Tinklinio finalinių varžybų prizininkai
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „OLYMPIS”
- „LADYGOLAS“ žaidynėse iškovota II vieta
- Mokiniai susipažino su ugniagesio profesija
- Informacija dešimtokams ir PUPP organizatoriams ir vykdytojams
- Mokykloje veiklą atnaujino vaikų dienos centras „Šimkaitukai“
- Kornelijos Baužaitės Kalėdinis atvirukas įvertintas II vieta
- Seminaras socialiniams pedagogams
- Tinklinio ir krepšinio (3x3) finalų varžybų nugalėtojai
- Visuotinis mokinių tėvų susirinkimas
- Mokyklos bendruomenei pristatyta 2015-2016 mokslo metų veiklos ataskaita
- Aptarti Diagnostinių ir standartizuotų testų rezultatai
- Dalyvaujame piešinių konkurse „Piešiame Jeruzalę“
- Socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“
- Mokinių profesinis veiklinimas
- Pateikta projekto paraiška
- Solidarumo bėgimas 2016
- Mokytojų dienos proga apdovanota pavaduotoja ugdymui ir mokytoja
- Edukacinės pažintinės ekskursijos
- Padėkos už dalyvavimą nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“
- NVŠ programos „Kūrybinės dirbtuvėlės Jurbarke“ įgytos kompetencijos
- Tradicinis devintasis bėgimas „Laisvės taku 2016“
- Justinas Bauža Molėtuose kovoje dėl Žydrūno Savicko taurės iškovojo II vietą
- Edukacinių konkursų „OLYMPIS 2015 – Rudens sesija” rezultatai
- Iki finalinio ketverto liko vienas etapas
- Evelina Steponkutė tarp geriausiai penktokų rašančių diktantus
- Padėka už dalyvavimą Kalėdinio atviruko konkurse „Aš tau linkiu...“
- Mergaičių komanda - krepšinio (3x3) finalo varžybų nugalėtoja
- Kvadrato finalinėse varžybose - III vieta!
- Antikorupcinei dienai paminėti skirtas renginys
- Atviro ringo varžybos „Pantera 3“ Džiudžitsu
- Tolerancijos Mozaika
- Vokiečių kalbos savaitė
- Penktokų ir pirmokų krikštynos
- „Pyragų diena“ mokykloje – parama sergantiems vaikams
- Jaunųjų šaulių sąskrydis „Raudonoji šaulių naktis“
- Regbio pirmenybėse iškovota II vieta
- Solidarumo bėgimas
- Pasaulinė „Košės dienos“ akcija
- Mokytojų dienos proga apdovanotas mokyklos direktorius
- Mokytojų išvyka į Šlienavą
- Standartizuotų testų vykdymas ir rezultatai
- Tradicinis aštuntasis bėgimas „Laisvės taku 2015“
- Vilius Pilkaitis - filmukų konkurso nugalėtojas
- Sveikiname dailės ir technologijų olimpiadų prizininkus
- Kaziuko mugės akimirkos
- Visuotinis mokinių tėvų susirinkimas
- Krepšinio diena mokykloje
- Berniukų tinklinio komanda rajone antra
- Konkursui „Mes prieš AIDS“ pasibaigus
- Mergaičių kvadrato komanda rajone trečia
- Visuotinis tėvų susirinkimas
- Respublikiniame integruoto ugdymo konkurse „Partizaninis karas 1944-1953 m.“- I - oji vieta Vakariui Mileriui
- Paminėtos generolo Jono Žemaičio 60-osios žūties metinės
- Seminarai mokykloje
- Kompiuterinių piešinių konkurso „Partizanų atminimas gyvas“ mokinių darbų virtuali paroda
- Prieš Mokytojų dieną pasodintas medelių parkas
- Septintajame „Laisvės taku 2014“ bėgime dalyvavo 72 bėgikai
- Baigėsi rašinių ir piešinių konkursas „Ką papasakočiau partizanui“
- Nudžiugino penktokų istorinės žinios
- Apie mokinių tėvus spaudos puslapiuose
- Penktokai kūrė pasakas
- Mažųjų žaidynės 2014
- Trečiokė Palmyra Malinauskaitė piešinių konkurso prizininkė
- Viktorinos ,,Irkis į gilumą“ trečiasis etapas
- Tyrimas: mokykloje vyraujanti atmosfera tiesiogiai susijusi su patyčioms
- Šeimos metams skirta mokyklos Bendruomenės diena
- Ketvirtokai – šaškių varžybų prizininkai
- Svečiuose ekspedicijos „Misija Sibiras 2013“ dalyvė Kotryna Vilkaitė
- Už rašinį apie tremtį Vakariui skirta padėka
- Karaoke popietė su savanoriais
- Mažojo futbolo varžybose mergaičių komanda antra
- Antikorupcinei dienai paminėti skirta integruota pamoka
- Integruota pamoka
- Robertas ir Žygimantas tarp geriausiai rašančių diktantus
- Laimėjome piešinių konkursą
- Tarmių metams skirti renginiai
- Antrokai susipažino su kirpėjo profesija
- Dainų varžytuvėse pelnytas geriausios komandos vardas
- Pražydo Tolerancijos gėlės
- Turiningas visuotinis tėvų susirinkimas
- Pirmas kartas LNK televizijoje
- Ugnės radybos
- Tolimesnis dešimtokų mokymasis
- Išvyka į Šiluvą
- Naujų mokslo metų pradžia
- Generolo Jono Žemaičio suėmimo 60-osioms suėmimo metinėms skirti renginiai
- Pavasarinės kasmetinės talkos
- Mobili jaunimo laisvalaikio programa – pirmasis susitikimas
- Evelinos pasirodymas Menų popietėje
- Dešimtokai inkilų kėlimo šventėje
- Netradicinė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirta popietė
- Dalyvavome „Kalbų kengūroje 2013“
- Įteiktos padėkos už pirmojo pusmečio rezultatus
- Papildomos atostogos
- Pradinukų choras keliavo linksmuoju dainų traukinuku
- Jurbarke iškovota mažojo futbolo taurė
- Vakaris Mileris – epistolinio rašinio konkurso nugalėtojas
- Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija"
- Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui
- Kalėdinės eglutės renginiai
- Dalyvavome mokinių talentų konkurse Šakiuose
- Už gerą diktanto rašymą - paskatinamosios vietos
- Šaunių komandų varžytuvės "Pasakų inscenizacija"
- Nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai
- Mokinių rudens atostogos
- Kvadrato varžybose iškovota antra vieta
- Baigiami vykdyti projekto darbai
- Struktūra ir kontaktai
- Teisinė informacija
- Veiklos sritys
- Korupcijos prevencija
- Asmens duomenų apsauga
- Nuorodos
- Naujienos
- Renginių aprašai ir nuotraukos
- Renginiai mokykloje 2023–2024 m. m.
- Linksmosios varžytuvės (04-29)
- Popietė „Pasakos Lietuvai 2024“ (04-24)
- Pirmūnų šventė „Mes didžiuojamės“ (04-12)
- Edukacija „Skirtukas lietuviškai knygai“ (03-22)
- Edukacija trečiokams „Kiaušinių marginimas vašku“ (03-22)
- Pavasarinė mugė (03-08)
- Viktorina ,,Lietuvos patriotai“ (03-07)
- Dešimtokų Šimtadienis (03-01)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (02-12 ir 02-28)
- Koncertas-minėjimas „Aš labai myliu Lietuvą“ (02-15)
- Meninio skaitymo konkursas „Myliu Lietuvą“ (02-14)
- Pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“ (01-12)
- Kalėdinė fiesta (12-22)
- Kalėdų eglutės šventė pradinių klasių mokiniams (12-22)
- Akcija „Ištiesk gerumo ranką“ (12-20)
- Tarptautinės nerūkymo dienos paminėjimas (11-17)
- Tolerancijos žibintas (11-16)
- Vokiečių kalbos šventė ,,Eisena su žibintais“ (11-10)
- Penktokų krikštynos „Kariai, lygiuot, ramiai, laisvai“ (11-10)
- Konstitucijos dienos minėjimas (10-25)
- Vokiečių kalbos savaitė ,,Ö kaip vokiškai?“ (10-17 – 10-20)
- Pirmokų krikštynos „Žinių karalystė“ (10-20)
- Paskaita „Padovanok šypseną“ (10-17)
- Linksmosios estafetės „Išdykęs ruduo“
- Rudens gėrybių paroda „Išdykęs ruduo“
- Mokslo metų pradžios šventė (09-01)
- Ekskursijos ir išvykos 2023–2024 m. m.
- Integruota istorijos ir matematikos pamoka „Mokslo ir technikos išradimai XIX a.“ (04-09)
- Velykinė popietė (03-28)
- Pradinių klasių mokinių edukacija „Pasakos klausau – pasaką piešiu“ (03-27)
- Kalėdinis spektaklis „Geri namai“ (12-21)
- Ekskursija į Platelius (09-29)
- Pradinukų ekskursija į Šiaulius (09-22)
- Išvyka į Šiluvą (09-14)
- Darželio renginiai 2023–2024 m. m.
- Popietė „Spalvų pasakos“ (04-24)
- Sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2024“ (04-18)
- Jurbarko rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginiai (04-17)
- Seku seku pasaką „Pas Velykų bobutę“ (03-28)
- Edukacinė pamokėlė „Kiaušinių dažymas vašku“ (03-22)
- Žemės diena (03-20)
- Šventinis rytmetis Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti (02-15)
- Valentino diena (02-14)
- Užgavėnės (02-13)
- Edukacinė pamokėlė „Puošiu savo puodelį“ (02-08)
- Pasakų popietė su tėveliais „Seku, seku pasaką“ (01-31)
- Kalėdinių sausainių gamyba (12-21)
- Priešgaisrinės saugos mokymai (12-19)
- Kalėdinio muiliuko gamyba „Mano dovanėlė“ (12-11)
- Žibintų vakaras „Žibinto ugnele, parodyk man kelią“ (11-28)
- Pamokėlė „Džiugina ar vargina dantukų valymas?“ (11-14)
- Pyragų diena (11-06)
- Rudenėlio šventė „Rudenėlis atkeliavo auksaspalviu takučiu“ (10-17)
- Rudenėlio paroda „STEAM rudeninės puokštės“ (10-09 – 10-17)
- Edukacinė išvyka į Raudonę (10-03)
- Renginiai mokykloje 2022–2023 m. m.
- Mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-20)
- Ketvirtokų atsisveikinimo šventė „Sudie, vaikyste!“ (06-06)
- Šeimų šventė (06-02)
- Pavasario sporto šventė (05-31)
- Aplinkosauginė akcija „Darom 2023“ (04-21)
- Pasaulinės Dauno sindromo dienos paminėjimas (03-21)
- Pavasarinė mugė (03-17)
- Pirmūnų šventė „Mes didžiuojamės“ (03-10)
- Viktorina „Pažink Lietuvą“ (03-04)
- Konkursas „Piešiame gražiausią lietuvišką žodį“ (02-21)
- Renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti „Šalis ta Lietuva vadinas“ (02-10)
- Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mano Lietuva“ (02-09)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (02-01 ir 02-08)
- Laisvės gynėjų dienos paminėjimas (01-13)
- Kalėdų eglutės šventė 6–10 klasių mokiniams (12-23)
- Kalėdų eglutės šventė 1–5 klasių mokiniams (12-23)
- Popietė „Adventinis kelias“ (12-22)
- Tarptautinės draugo dienos minėjimas (11-25)
- Penktokų krikštynos (11-17)
- Tolerancijos namas (11-16)
- Vokiečių kalbos šventė ,,Eisena su žibintais“ (11-11)
- Pirmokų krikštynos „Zuikių mokyklėlė“ (10-27)
- Konstitucijos diena (10-25)
- Vokiečių kalbos savaitė (10-18 – 10-21)
- Popietė „Bulvinukė“ (09-30)
- Rudens gėrybių paroda „Dėdės Derliaus išdaigos“ (09-26 – 09-30)
- Europos kalbų diena (09-26)
- Susitikimas su policijos pareigūne (09-12)
- Mokslo metų pradžios šventė (09-01)
- Ekskursijos ir išvykos 2022–2023 m. m.
- Ekskursija po Biržų kraštą (06-16)
- Netradicinė pamoka-išvyka „Aviacijos ir karo istorija“ Kaune (06-09)
- Ekskursija į Trakus (05-26)
- Atvirų durų diena „Pasimatuok profesiją“ (01-19)
- Edukacija „Rokoukimės žemaitiška“ Jurbarko krašto muziejuje (12-05)
- Ekskursija į Molėtus (09-30)
- Ekskursija į Raubonių parką (09-23)
- Išvyka į Šiluvą (09-09)
- Darželio renginiai 2022–2023 m. m.
- Atsisveikinimo su darželiu šventė „Darželi, lik sveikas“ (06-07)
- Popietė su mamytėmis „Aš laiminga(-s), kai šalia Mama“ (05-04)
- Šventinis rytmetis „Varpai nuskambėjo, Velykos atėjo“ (04-06)
- Pasaulinės vandens dienos paminėjimas (03-21)
- Priešmokyklinukai renginyje „Sportuoju ir džiaugiuosi“ (03-10)
- Ikimokyklinukų estafetės, skirtos Kovo 11 dienai paminėti (03-10)
- Užgavėnės (02-21)
- Edukacinė pamokėlė „Deklamuoju, dainuoju Lietuvai“ priešmokyklinės grupės ugdytiniams Šimkaičių miestelio bibliotekoje (02-09)
- Šventinis renginys „Kalėdų Seneli, ateiki greičiau“ (12-22)
- Edukacija „Žvakutė vaiko delne“ (12-19)
- Žibintų vakaras „Uždegsiu vakare žibintą“ (11-17)
- Helovynas priešmokyklinėje grupėje (10-28)
- Rudenėlio šventė „Derlius atkeliavo“ (10-20)
- Paroda „Rudenėlio skrybėlė“ (10-17 – 10-21)
- Priešmokyklinukų išvyka į poilsiavietę „Žaliu taku“ (10-11)
- Edukacinė pamoka-išvyka „Nemuno alpakos“ (10-03)
- Basų kojų takas
- Renginiai mokykloje 2021-2022 m.m.
- Pasaulinė vandens diena (03-22)
- Viktorina ,,Lietuvos patriotai“ (03-10)
- Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Aš labai myliu Lietuvą“ (03-08)
- Amatų diena (03-04)
- 3–4 klasių mokinių šaškių varžybos (02-24)
- Minėjimas-koncertas, skirtas Vasario 16-ajai paminėti (02-11)
- Laisvės gynėjų dienos paminėjimas (01-13)
- Kalėdinis karnavalas 6–10 kl. (12-23)
- Kalėdinės eglutės šventė 1–5 kl. mok. (12-23)
- Kalėdinė akcija „Ištiesk gerumo ranką“ (12-20)
- Advento popietė (12-15)
- Pirmokų krikštynos (11-19)
- Tolerancijos miestas (11-16)
- Renginys, skirtas Šv. Martyno dienai paminėti, „Eisena su žibintais“ (11-12)
- Solidarumo bėgimas 2021 (10-01)
- Linksmųjų estafečių popietė „Spalvotas rudenėlis" (10-01)
- Rudens gėrybių paroda „Spalvotas rudenėlis“ (09-28)
- Europos kalbų dienos paminėjimas (09-28)
- Mokslo metų pradžios šventė (09-01)
- Ekskursijos ir išvykos 2021-2022 m.m.
- Darželio renginiai 2021-2022 m.m.
- Renginiai mokykloje 2020-2021 m.m.
- Mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-21)
- Ketvirtokų Paskutinio skambučio šventė (06-15)
- Saugaus eismo varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (06-10)
- Pradinių klasių mokinių pavasario sporto šventė (06-10)
- Kultūros paso edukacinė programa „Riterija LDK“ (06-07)
- Tarptautinė vaikų gynimo diena (06-01)
- Žygis „Laisvės taku 2021“ (05-28)
- Aplinkosauginė akcija „Darom Lietuvai 2021“ (04-23)
- Projektas „Tavo žinia žmonijai“ (2021 m. balandis)
- Saugaus eismo savaitė (04-12 – 04-16)
- Šimto dienų šventė (03-19)
- Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)
- Penktokų krikštynos (10-23)
- Mokytojų dienos paminėjimas (10-05)
- Popietė „Žaidžiam su rudenėliu“ (10-02)
- Solidarumo bėgimas 2020 (10-01)
- Parodėlė „Rudenėlio spalvos“ (2020 m. rugsėjis)
- Europos kalbų dienos paminėjimas (09-25)
- Edukacinė programa „Marmuruok“ (09-17)
- Mokslo metų pradžios šventė (09-01)
- Ekskursijos ir išvykos 2020-2021 m.m.
- Darželio renginiai 2020-2021 m.m.
- Tarptautinė vaikų gynimo diena (06-01
- Kovo 11-ąją pasitinkant (03-10)
- Šventinis rytmetys, skirtas Vasario 16 dienai (02-21)
- Veiklos savaitė „Mes – paukštelių draugai“ (01-18 – 01–22)
- Kalėdinio žaisliuko parodėlė (2020 m. gruodis)
- Pyragų diena darželyje (11-06)
- Ikimokyklinukų ,,Šiurpadienis“ (10-30)
- Rudenėlio šventė „Eina rudenėlis takučiu“ (10-15)
- Darbelių iš kamštelių paroda (2020 m. spalis)
- Edukacinė išvyka į Panemunių regioninį parką (10-09)
- Pelyčių paroda Šimkaičių miestelio bibliotekoje (09-29)
- Išvyka į poilsiavietę „Žaliu taku“ (09-22)
- Renginiai mokykloje 2019–2020 m.m.
- Dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-19)
- Ketvirtokų Paskutinio skambučio šventė (06-04)
- Tarptautinė vaikų gynimo diena (06-01)
- Žmogaus saugos viktorina „Esu saugus – augu sveikas“ (03-12)
- Lietuvos Nepriklausomybės 30- mečiui paminėti skirtas renginys „Esame laisvi“ (03-10)
- Viktorina „Menu mįslę keturgyslę“ (03-06)
- Dešimtokų Šimtadienio šventė (02-27)
- Meninio skaitymo konkursas „Gražiausios spalvos“ (02-26)
- Vasario 16 skirta viktorina „Lietuvos patriotai“ (02-14)
- Popietė „Aš ir tu – mes kartu“ (01-31)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-20 - 01-22)
- Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)
- Kalėdų eglutės šventė 5-10 klasių mokiniams (12-20)
- Pradinukų Kalėdų eglutės šventė (12-20)
- Kalėdinė gerumo akcija „Pasveikink vienišą žmogų“ (12-16 – 12-19)
- Adventinės popietės (12–13) ir (12–17)
- Matematinė popietė (12-05)
- Viktorina Tarptautinei AIDS dienai paminėti (12-03)
- Kariuomenės dienos paminėjimas (11-22)
- Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas (11-15)
- Pirmokų krikštynos (11-14)
- Eisena su žibintais, skirta Šv. Martyno dienai paminėti (11-08)
- Penktokų krikštynos (10-25)
- Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“ (10-25)
- Duonelės šventė „Kas keps pyragą?“ (10-24)
- Burtininko Dyvo ir tetos Ku-kū edukacinė teatro programa (10-10)
- Paroda „Spalvotas rudenėlis“ (spalis)
- Vokiečių kalbos savaitė „Kalba – tiltas į draugystę“ (10-14 – 10-18)
- Mokytojų dienos paminėjimas (10-04)
- Solidarumo bėgimas 2019 (09-26)
- Pirmokų susitikimas su pareigūnu (09-18)
- Mokslo metų pradžios šventė (09-02)
- Ekskursijos ir išvykos 2019–2020 m.m.
- Dešimtokų išvyka į Raseinių krašto istorijos muziejų (11-25)
- Aštuntokų išvyka į Raseinių krašto istorijos muziejų (11-06)
- Išvyka į Panemunės pilį (10-16)
- Penktokų išvyka į Raseinių krašto istorijos muziejų (10-15)
- Ekskursija į Anykščius (09-27)
- Ekskursija į Šiaulius (09-27)
- Profesinio veiklinimo išvyka į Šimkaičių girininkiją (09-18)
- Darželio renginiai 2019–2020 m.m.
- Kovo 11-osios paminėjimas „Graži tu mano, brangi Tėvyne“ (03-10)
- Šventė „Užgavėnių šėlsmas“ (02-25)
- Popietė „Aš myliu Lietuvą“ (02-14)
- Paskaita apie dantukų priežiūrą (01-16)
- Šventinis renginys „Kalėdų Seneli, ateiki greičiau“ (12-20)
- Konkursas – paroda „Kalėdinė snaigė“ (2019 m. gruodis)
- Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Šimkaičių miestelio bibliotekoje (11-15)
- Pyragų diena (11-06)
- Popietė „Eina rudenėlis takučiu“ (10-24)
- Priešmokyklinukų išvyka į poilsiavietę „Žaliu taku“ (10-15)
- Daržovių paroda „Rudens spalvos“ (spalis)
- Atšvaitų diena (09-13)
- Renginiai mokykloje 2018-2019 m.m.
- Mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-21)
- Gedulo ir Vilties dienos paminėjimas (06-13)
- Ketvirtokų Paskutinio skambučio šventė (06-07)
- Pradinukų pavasario sporto šventė (06-04)
- Edukacinė programa „Krentanti žvaigždė“ (05-31)
- Nepamokinė veikla, skirta vaikų gynimo dienai (05-31)
- Tradicinis dvyliktasis bėgimas „Laisvės taku 2019“ (05-17)
- Popietė, skirta Šeimos dienai paminėti (05-14)
- Akcija „Lietuva skaito!“ (05-06)
- Susitikimas su Dainiumi Kinderiu (04-19)
- Aplinkosauginė akcija „Darom Lietuvai 2019“ (04-12)
- Šokis Žemei (04-09)
- Bendruomenės diena 2019 (03-29)
- Nepamokinės veiklos diena, skirta patyčių ir smurto prevencijai (03-22)
- 15 minučių, skirtų Žemės dienai (03-20)
- Prevencinis naktinis renginys „Leidžiu laiką prasmingai“ (03-15)
- Viktorina „Lietuvos patriotai“ (03-08)
- Pradinių klasių mokinių veiklų diena, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui ir Jono Žemaičio 110-osioms gimimo metinėms paminėti (03-08)
- Dešimtokų Šimtadienio šventė (03-01)
- Renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti (02-15)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-18 - 01-22)
- Kalėdų eglutės šventė 5-10 klasių mokiniams (12-21)
- Pradinukų Kalėdų eglutės šventė (12-21)
- Viktorina „Korupcijai - NE!“ (12-07)
- Tarptautinės AIDS dienos paminėjimas (11-29)
- Popietė „Lino kelias“ (11-28)
- Netradicinė integruota pamoka „Lietuvos kariuomenei 100“ (11-23)
- Nerūkymo dienai skirta akcija „Pūsk balionus, o ne dūmus“ (11-15)
- Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas (11-16)
- Edukacinė programa „Tradiciniai amatai“ (11-16)
- Eisena su žibintais, skirta Šv. Martyno dienai paminėti (11-09)
- Olimpinė savaitė (10-22 - 10-26)
- Vokiečių kalbos savaitė „Kalba tiltas į draugystę“ (10-23 – 10-26)
- Pirmokų krikštynos (10-26)
- Saugaus eismo pamoka (09-18)
- Mokslo metų pradžios šventė (09-03)
- Ekskursijos ir išvykos 2018-2019 m.m.
- Edukacinės pamokos (06-17)
- Mobili mokslinė laboratorija Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje (06-11)
- Ekskursija į Birštoną (06-10)
- Pradinukų išvyka prie generolo Jono Žemaičio žeminės (06-05)
- Ekskursija į Anykščius (05-24)
- Tarptautinis prevencinis renginys šaunių komandų varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“ (05-24)
- Respublikinė ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių šokių šventė „Šokių šventė 2019“ Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje (05-10)
- Išvyka į Jurbarko priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą (05-02)
- Atvirų durų diena ,,Profesijos – iš arčiau“ Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje (04-11)
- Rajoninė konferencija „Būk aktyvus“ Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijoje (03-14)
- Išvyka į Raseinių krašto istorijos muziejų (03-06)
- Išvyka į Raseinių krašto istorijos muziejų (11-27)
- Išvyka į Raseinių krašto istorijos muziejų (10-18)
- Ekskursija į Klaipėdą (09-28)
- Ekskursija į Ventės ragą (09-27)
- Darželio renginiai 2018-2019 m.m.
- Priešmokyklinės grupės atsisveikinimo su darželiu šventė „Lik sveikas, darželi“ (06-06)
- Šeimos šventė „Gera būti kartu“ (05-17)
- Šv. Florijono Gaisrų sergėtojo dienos paminėjimas Šimkaičių gaisrinėje (05-03)
- Mažosios Velykėlės „Marguti, tu gražus“ (04-29)
- Susitikimas su Kake Make Šimkaičių miestelio bibliotekoje (04-17)
- Šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2019“ (04-18)
- Popietė „Draugystė be patyčių“ (03-26)
- Kovo 11 dienos paminėjimas „Lietuva, visad būk laisva“ (03-08)
- Užgavėnių šventė „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ (03-05)
- Pyragų diena (11-06)
- Susitikimas su Amsiu (10-26)
- Rudenėlio šventė „Rudens pintinė“ (10-11)
- 100 kariuomenės pėdsakų (10-10)
- Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m.
- Mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-15)
- Turizmo diena (06-08)
- Ketvirtokų Paskutinio skambučio šventė (05-31)
- Tradicinis vienuoliktasis bėgimas „Laisvės taku 2018“ (05-18)
- Bendruomenės diena (05-11)
- Netradicinio ugdymo pamokos „Sferinis pasaulis“ (05-08)
- Aplinkosauginė akcija „Darom 2018" (04-20)
- Pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“ (04-18)
- „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“ (03-19 – 03-23)
- Žemės dienos paminėjimas (03-20)
- Renginys, skirtas Kovo 11-ąjai paminėti. Viktorina „Lietuvos patriotai“ (03-09)
- „Lietuvių kalbos dienų“ renginiai (03-05 - 03-09)
- Dešimtokų Šimtadienio šventė (03-02)
- Renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti (02-15)
- Meninio skaitymo konkursas „Mano Lietuva“ (02-12)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-15 ir 01-17)
- Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-12)
- Kalėdų eglutės šventė 5-10 klasių mokiniams (12-22)
- Pradinukų Kalėdų eglutės šventė (12-21)
- Adventinė popietė (12-13)
- Tarptautinės antikorupcijos dienos paminėjimas „KORUPCIJAI NE...“ (12-06 -12-07)
- Linksmosios estafetės „Žaidžiu su rudeniu“ (11-27)
- Šimkaičių mokyklos 150-mečio šventė (11-18)
- Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas (11-16)
- Eisena su žibintais, skirta Šv. Martyno dienai paminėti (11-10)
- Pirmokų krikštynos (10-27)
- Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“ (10-25)
- Penktokų krikštynos (10-19)
- Vokiečių kalbos savaitė „Kalba – kelias į draugystę“ (2017-10-17 – 10-20)
- Pradinių klasių mokinių darbelių paroda „Rudenėlio dovanos“ (2017 m. spalis)
- Mokyklos ir miestelio bendruomenės bendras projektas „Paminklinio akmens Lietuvos 100-mečiui atidengimas ir Šimkaičių valsčiaus savanorių bei Vyties kryžiaus kavalierių atminimo įamžinimas“ (10-06)
- Solidarumo bėgimas (10-04)
- Europos kalbų paminėjimo renginys (09-26)
- Mokslo metų pradžios šventė (09-01)
- Ekskursijos ir išvykos 2017-2018 m.m.
- Ekskursija į Klaipėdą (05-25)
- Generolo Jono Žemaičio 109-ųjų gimimo metinių paminėjimas (03-15)
- Išvyka į Jurbarko rajono savivaldybės mokyklų VII-VIII klasių mokinių anglų kalbos konkursą „Speeling“ Veliuonoje (03-14)
- Išvyka į Šimkaičių mišką „Žiemos džiaugsmai“ (03-09)
- Išvyka į Jurbarko rajono mokinių istorijos konferenciją - koncertą, skirtą Valstybės atkūrimo šimtmečiui (02-12)
- Išvyka į rajoninę mokinių konferenciją „Alternatyva“ (11-24)
- Išvyka į Raseinių krašto istorijos muziejų (11-22)
- Išvyka į Sakalinę (11-14)
- Profesinio veiklinimo išvyka po Jurbarko kraštą (10-24)
- Dalyvavimas „MoMoLab“ edukacinėje programoje Smalininkuose (10-19)
- Ekskursija į Vilnių, Trakus ir Kernavę (09-29)
- Profesinio veiklinimo išvyka į Šimkaičių girininkiją (09-25)
- Ekskursija į Panevėžį (09-22)
- Išvyka į Šiluvos atlaidus (09-13)
- Išvyka į Lietuvos etnožaidynes Kaune (09-09)
- Darželio renginiai 2017-2018 m.m.
- Priešmokyklinės grupės atsisveikinimo su darželiu šventė „Lik sveikas, darželi“ (06-01)
- Išvyka į Šimkaičių gaisrinę (05-04)
- Vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2018" (04-26)
- Pasaulinės knygos dienos paminėjimas (04-25)
- Atvelykio šventė (04-09)
- Išvyka į Šimkaičių miestelio biblioteką susitikti su vaikų rašytoja Violeta Šoblinskaite (03-12)
- Paskaita apie dantukų priežiūrą (03-06)
- Šventinis rytmetys „Mano gimtinė Lietuva“ (02-14)
- Piešinėlių - darbelių paroda, skirta Lietuvos šimtmečiui (02-12 – 02-15)
- Kalėdų eglutės šventė (12-21)
- Atvirų durų savaitė (11-13 - 11-17)
- Derliaus šventė „Ruduo keliauja per žemę“ (10-24)
- Mišrainių gaminimas iš rudens gėrybių (2017 m. spalis)
- Mažųjų ugdymas ir laisvalaikis (mokslo metų eigoje)
- Renginiai mokykloje 2016-2017 m.m.
- Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė (06-09)
- Dešimtokų ir ketvirtokų Paskutinio skambučio šventės (05-30)
- Pradinukų pavasario sporto šventė (05-25)
- Integruota pamoka „Ūkininko ūkis“ (05-24)
- Tradicinis dešimtasis bėgimas „Laisvės taku 2017“ (05-19)
- Šeimos diena (05-12)
- „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ (03-20 – 03 24)
- Socialinis projektas „Apkabinkime Žemę“ (03-20)
- Bendruomenės diena - Kaziuko mugė (03-03)
- Viktorina „Neieškok žodžio kišenėje“ (03-02)
- Meninio skaitymo konkursas „Mano širdy Lietuva“ (03-01)
- Dešimtokų „Šimtadienio“ šventė (02-24)
- Renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui „Šalis ta Lietuva vadinas“ (02-15)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-30 ir 02-03)
- Meninio skaitymo konkursas (01-30)
- Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)
- Kalėdų eglutės šventė 5-10 klasių mokiniams (12-23)
- Pradinukų Kalėdų eglutės šventė (12-23)
- Vokiečių kalbos konkursas (12-16)
- Ketvirtokų viktorina „Irkis į gilumą“ (12-14)
- Tarptautinės antikorupcijos dienos paminėjimas (12-07)
- Duonelės šventė „Duona ne vėju ateina“ (12-02)
- Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas „Tolerancijos paukštis“ (11-18)
- Eisena su žibintais, skirta Šv. Martyno dienai paminėti (11-11)
- Penktokų krikštynos „Būkim geri draugai“ (11-10)
- Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“ (10-26)
- Pirmokų krikštynos (10-24)
- Vokiečių kalbos diena „Ö kaip vokiškai?“ (10-21)
- Solidarumo bėgimas (10-07)
- Konstitucijos egzaminas 2016 (09-27)
- Mokslo ir žinių bei Laisvės dienos šventė (09-01)
- Ekskursijos ir išvykos 2016-2017 m.m.
- Išvyka į Vaikų dienos centrų suvažiavimą Jurbarke (05-27)
- Edukacinė išvyka į Kauną (05-26)
- Edukacinė ekskursija - pamoka į Dino parką (05-26)
- Pavasarinė ekskursija į Tauragės kraštą (05-25)
- Respublikinis prevencinis renginys „Visos pasakos baigiasi laimingai“ (05-09)
- Atvirų durų renginiai „Tavo pasirinkimas: matuokis profesiją“ Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje (04-05)
- Išvyka į Kauną dalyvauti renginyje ,,Valentino diena kitaip ,,Krisk į meilę“ (02-14)
- Išvyka į pradinių klasių mokinių dainų šventę „Tavo švelniuose delnuose“ (02-10)
- Išvyka į Jurbarko priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą (02-08)
- Integruota pamoka „Draugauju su žiema“ (01-20)
- Rajoninė pradinių klasių mokinių poezijos ir muzikos šventė „Išlydim rudenėlį” (11-24)
- Profesinio veiklinimo išvyka į Šimkaičių girininkiją (10-12)
- Profesinio veiklinimo išvyka į Sakalinę (10-04)
- Ekskursija į Molėtus (09-30)
- Ekskursija į Vilnių (09-23)
- Profesinio veiklinimo išvyka į Raseinius (09-20)
- Darželio renginiai 2016-2017 m.m.
- Priešmokyklinės grupės atsisveikinimo su darželiu šventė „Lik sveikas, darželi“ (05-31)
- Dalyvavimas pradinukų pavasario sporto šventėje (05-25)
- Varlyčių paroda Šimkaičių miestelio bibliotekoje (05-11)
- Šventinis rytmetis su mamytėmis „Mamytė geroji, saulelė šviesi“ (05-05)
- Šuns dienos minėjimas Šimkaičių miestelio bibliotekoje (04-24)
- Respublikinis ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2017“ (04-20)
- Mažosios Velykėlės „Rieda margučiai“ (04-18)
- Poezijos šventė „Tau, vaikuti, dovanoju skambią skambią kalbą“ (03-10)
- Pokalbių rytmetis „Pavasario šauktuvės“ Šimkaičių miestelio bibliotekoje (03-01)
- Užgavėnių šventė „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ (02-28)
- Šventinis rytmetis - pokalbiai „Mano Gimtinė Lietuva“ (02-15)
- Kalbų savaitė „Tau, vaikuti, dovanoju skambią skambią kalbą“ (02-08 - 02-14)
- Valentino diena (02-14)
- Linksmoji žaidimų popietė (02-13)
- Paskaitėlė „Infekcinių ligų profilaktika“ (01-27)
- Sausio 13 dienos paminėjimas (01-13)
- Kalėdų eglutės šventė (12-23)
- Kalėdinių džiaugsmų savaitė (12-19 – 12-23)
- Išvyka į mišką „Lauktuvės žvėreliams“ (12-15)
- Pramoginis rytmetys „Aš ruduo, aš vyras rimtas, štai gėrybių visas šimtas“ (10-20)
- Susitikimas su policijos šuniuku Amsiu (10-11)
- Mažųjų ugdymas ir laisvalaikis (mokslo metų eigoje)
- Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m.
- Mokslo metų užbaigimo šventė (06-03)
- Ketvirtokų Paskutinio skambučio šventė (05-31)
- Tarptautinė vaikų gynimo diena (05-30)
- Šimkaičių jaunųjų ugniagesių sąskrydis - varžybos (05-26)
- Medžio darbų paroda (nuo 05-24)
- Pradinukų pavasario sporto šventė (05-24)
- Tradicinis devintasis bėgimas „Laisvės taku 2016“ (05-20)
- Šeimos diena (05-13)
- Pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“ (04-21)
- Popietė „Tautosakos skrynią pravėrus“ (04-21)
- „Savaitės be patyčių“ renginiai (03-14 – 03-18)
- Dešimtokų „Šimtadienio“ šventė (03-10)
- Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtas renginys (03-09)
- Bendruomenės diena - Kaziuko mugė, skirta vietos bendruomenių metams paminėti (03-04)
- Lietuvių kalbos dienų paminėjimui skirti renginiai (03-01 - 03-17)
- Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ačiū, Tau Tėvyne“ (02-18)
- Renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui „Šalis ta Lietuva vadinas“ (02-12)
- Užgavėnių šventė „Žiema žiema – tu mums atsibodai“ (02-09)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-18 ir 01-22)
- Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)
- Bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“ (2015 m. gruodis)
- Kalėdinės eglutės šventės (12-23)
- Šimkaičių miestelio bendruomenės Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė (12-10)
- Renginys, skirtas paminėti Tarptautinei antikorupcijos dienai „Sąžiningumą pradėk ugdyti nuo savęs...“ (12-09)
- Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (12-01)
- Kariuomenės dienos paminėjimas (11-19)
- Tolerancijos dienos paminėjimas (11-16)
- Pirmokų krikštynos (11-13)
- Vokiečių kalbos savaitė (11-10 – 11-13)
- „Pyragų diena“ mokykloje (11-06)
- Rudenėlio šventė „Vejuosi rudenį“ (10-23)
- Susitikimas su prevencinio poskyrio specialiste (10-23)
- Penktokų krikštynos (10-23)
- Konstitucijos dienai paminėti skirta pamoka (10-22)
- Solidarumo bėgimas (10-14)
- Pasaulinė „Košės dienos“ akcija (10-09)
- Renginys, skirtas Europos kalbų dienai „Kiekviena kalba yra graži“ (10-02)
- Konstitucijos egzaminas 2015 (09-29)
- Mokslo ir žinių bei Laisvės dienos šventė (09-01)
- Ekskursijos ir išvykos 2015-2016 m.m.
- Edukacinė ekskursija - pamoka į Trakus ir Kernavę (05-27)
- Šaunių komandų varžytuvės (05-06)
- Išvyka į Kauną dalyvauti renginyje ,,Valentino diena kitaip ,,Meilės nuotykis 3x77“ (02-14)
- Išvyka į pradinių klasių mokinių dainų šventę „Rojaus obuoliukai“ (02-12)
- Tauragės apskrities jaunųjų šaulių sąskrydis „Raudonoji šaulių naktis“ Raudonėje (10-16 ir 10-17)
- Išvyka į Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą (10-12)
- Aktyvi diena už saugią mokyklą „Pasienis be sienų“ Smalininkuose (10-09)
- Išvyka į Šimkaičių girininkiją (09-25)
- Ekskursija į Rumšiškes (09-25)
- Ekskursija į Anykščių kraštą (09-24)
- Išvyka į Šiluvą (09-09)
- Darželio renginiai 2015-2016 m.m.
- Mažųjų ugdymas ir laisvalaikis (mokslo metų eigoje)
- Priešmokyklinės grupės atsisveikinimo su darželiu šventė „Darželi, lik sveikas“ (05-31)
- Mamyčių dienos paminėjimas „Tau mano mamyte“ (04-29)
- Respublikinis ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2016“ (04-21)
- Dalyvavimas „Savaitės be patyčių“ renginiuose (03-14 – 03-18)
- Darbelių paroda iš buitinių atliekų „Žemės šypsena“ (03-15 – 04-29)
- Geriausio pasakoriaus konkursas (03-09)
- Dalyvavimas Kaziuko mugėje (03-04)
- Dalyvavimas Užgavėnių šventėje „Žiema žiema – tu mums atsibodai“ (02-09)
- Šventinė popietė „Pasitinkam Kalėdų Senelį“ (12-23)
- „Pyragų diena“ darželyje (11-06)
- Išvyka į Šimkaičių kapines ir Šv. vyskupo Martyno bažnyčią (11-02)
- Vaikų darbų parodėlė „Rudens spalvos“ (10-12 – 10-16)
- Pramoginis rytmetis „Aš - ruduo, aš - vyras rimtas, štai gėrybių visas šimtas“ (10-15)
- Išvyka į poilsiavietę (10-20)
- Susitikimas su tyrėja ,,Eismo dalyvis - vaikas“ (10-08)
- Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m.
- Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė (06-17)
- Turizmo diena (06-02)
- Paskutinio skambučio šventė „Sudie vaikyste!“ (05-29)
- Pavasario sporto šventės (05-25 ir 05-26)
- Tradicinis aštuntasis bėgimas „Laisvės taku 2015“ (05-15)
- Projektas „Partizanų takais“ (05-11)
- Koncertas „Mama, būk šalia...“, skirtas Motinos dienos šventei (04-30)
- „Savaitės be patyčių“ renginiai (03-23 – 03-27)
- Pasaulinės Žemės dienos paminėjimas (03-20)
- Pilietinė akcija „Dovanoju trispalvę apyrankę“ (03-10)
- Tradicinė mokyklos bendruomenės diena ir Kaziuko mugė 2015 (03-06)
- Dešimtokų šimtadienis (02-27)
- Matematinė popietė „Matematika linksmai“ (02-25)
- Susitikimas su policijos šuniuku Amsiu (02-24)
- Užgavėnių šventė „Šimkaičių krašto Užgavėnių papročiai“ (02-17)
- Renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui (02-13)
- Meninio skaitymo konkursas „Mano Lietuva“ (02-10)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-28)
- Meninio skaitymo konkursas (01-21)
- Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)
- Kalėdiniai renginiai „Pasitinkant Kalėdas“ (12-19)
- Adventinė popietė „Sušildyk gerumu“ (12-15)
- Antikorupcijos dienai skirti renginiai (12-08 - 12-10)
- Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (12-02)
- Pirmokų krikštynos (11-18)
- Tolerancijos knyga (11-14)
- Pilietiškumo popietė skirta Konstitucijos dienai paminėti (10-24)
- Mobili laisvalaikio programa (10-20)
- Rudens šventė „Linksmasis rudenėlis“ (10-15)
- Integruota technologijų ir profesinio orientavimo pamoka (09-30)
- „Antro žingsnio“ dešimtmetis (09-25)
- Rugsėjo 1-osios šventė (09-01)
- Ekskursijos ir išvykos 2014-2015 m.m.
- Ekskursija į Telšius (06-03)
- Aktyvios veiklos diena už saugią mokyklą Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje (05-15)
- Ekskursija į Anykščius (05-20)
- Integruota gamtos mokslų pamoka „Jūkainių geomorfologinio draustinio gamtinės aplinkos tyrimai“ (05-08)
- Atvira profesijų pažinimo diena - ugdymo karjerai pamoka „Aš renkuosi profesiją“ ir profesijų pažinimo praktiniai užsiėmimai (03-25)
- Išvyka į Kredito uniją (02-20)
- Pradinių klasių mokinių chorų šventė ,,Tau, Tėvyne“ (02-12)
- Profesinio veiklinimo išvyka į Raseinius (11-25)
- Išvyka į dokumentinio filmo „Nematomas frontas“ peržiūrą (10-15)
- Ekskursija į Kauną (10-10)
- Ekskursija į Šiaulių kraštą (10-03)
- Išvyka į Jurbarko kultūros centrą (09-15)
- Išvyka į Šiluvą (09-10)
- Darželio renginiai 2014-2015 m.m.
- Priešmokyklinės grupės išleistuvės „Darželi, lik sveikas!“ (06-01)
- Išvyka į poilsiavietę „Žaliu taku“ (05-05)
- Popietė su mamytėmis „Mamyte geroji, saulele šviesi“ (04-30)
- Respublikinis ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2015“ (04-23)
- Mažosios velykėlės „Margučių šventė“ (03-27)
- Dalyvavimas „Savaitės be patyčių“ renginiuose (03-25)
- Dalyvavimas Kaziuko mugėje (03-06)
- Pasakų diena (03-04)
- Susitikimas su policijos šuniuku Amsiu (02-24)
- Valentino diena (02-13)
- Užgavėnių kaukių paroda (02-17)
- Šventinis rytmetys „Mano Gimtinė“ (02-13)
- Linksmybės žiemą
- Trijų Karalių rytmetis „Linkim laimės ir sveikatos“ (01-06)
- Kalėdų eglutės šventė (12-19)
- Išvyka į Šimkaičių kapines (11-03)
- Išvyka į Jurbarko policijos komisariatą (10-23)
- Vaikų ir jų šeimų paroda ir renginys „Ką rudenėlis dovanojo“ (10-21)
- Išvyka į poilsiavietę „Žaliu taku“ (09-11)
- Piešinių konkursas „Aš ir mano vasara“ (09-08 - 09-12)
- Mažųjų ugdymas ir laisvalaikis (mokslo metų eigoje)
- Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m.
- Pavasario sporto šventė (06-02)
- Dešimtokų paskutinio skambučio šventė (05-30)
- Ketvirtokų paskutinio skambučio šventė (05-30)
- Pradinukų pavasario sporto šventė (05-26)
- Tradicinis septintasis bėgimas „Laisvės taku 2014“ (05-16)
- Motinos dienai skirtas renginys (05-02)
- Velykinė popietė „Rieda margučiai“ (04-22)
- Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2014 (03-24 - 03-28)
- Viktorina „Ką mes žinome apie Lietuvos partizanus“ (03-24)
- Susitikimas su Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos profesijos mokytojais (03-18)
- Popietė „Svarbu kokybė, o ne kiekybė“ (03-14)
- Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Kristijono Donelaičio metams paminėti skirtas renginys (03-10)
- Mobili jaunimo laisvalaikio programa - devintasis susitikimas (03-10)
- Mokyklos bendruomenės diena - Tradicinė mugė 2014 (03-07)
- Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mūsų žodžiai - Tau, Gimtine“ (03-03)
- Dešimtokų šimtadienis (02-28)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (02-24 ir 02-25)
- Susipažinimas su neįprastais svečiais – nariuotakojais (02-24)
- Mobili jaunimo laisvalaikio programa - aštuntasis susitikimas (02-20)
- Pilietinė akcija „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“ (02-14)
- Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui skirtas renginys (02-13)
- Išvyka į mišką „Žiemos džiaugsmai“ (02-07)
- Meninio skaitymo konkursas (01-17)
- Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)
- Kalėdinis karaoke vakaras (12-20)
- Pradinukų Kalėdų eglutės šventė (12-20)
- Mobili jaunimo laisvalaikio programa - septintasis susitikimas (12-16)
- Pažintinė popietė „Svečiuose Lietuvos tarmės“ (11-29)
- Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (11-29)
- Tarmių metams skirtas renginys „Tarmių kraičio skrynią atvėrus“ (11-28)
- Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas (11-25)
- Tolerancijos gėlė (11-15 ir 11-18)
- Viktorina „Irkis į gilumą“ (11-11)
- Viktorina „Ką aš žinau apie Europos Sąjungą?“ (11-08)
- Pirmokų krikštynos (11-08)
- Mobili jaunimo laisvalaikio programa - šeštasis susitikimas (11-07)
- Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“ (10-25)
- Viktorina „Europos šalys“ (10-18)
- Mobili jaunimo laisvalaikio programa - penktasis susitikimas (10-17)
- Penktokų krikštynos (10-17)
- Kapitono Flinto pramogų pamoka (10-08)
- Rudenėlio išdaigos (10-02)
- Mobili jaunimo laisvalaikio programa – ketvirtasis susitikimas (09-26)
- Europos kalbų diena (09-25)
- Klouno Vytuko šou (09-23)
- Akcija „Atminties kelias“ (09-23)
- Ekskursijos ir išvykos 2013-2014 m.m.
- Ekskursija į Nidą (06-03)
- Ekskursija į Klaipėdą (05-23)
- Išvyka į regbio pirmenybes Klaipėdoje (05-20)
- Amatų mugė Vadžgirio pagrindinėje mokykloje
- Atvirų durų diena Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje (04-02)
- Išvyka į Raseinių krašto istorijos muziejų (03-19)
- Dainų varžytuvės, skirtos Pasaulinei smurto prieš vaikus dienai paminėti „Visa širdim pajuski džiaugsmo šviesią viltį“ Jurbarke (11-22)
- Jurbarko rajono jaunųjų miško bičiulių sueiga ,,Gyvasis miškas“ Raudonėje (10-22)
- Ekskursija po Šiaulių kraštą (09-27)
- Ekskursija į Vilnių (09-19)
- Išvyka į Šluvą (09-11)
- Darželio renginiai 2013-2014 m.m.
- Priešmokyklinės grupės išleistuvės „Lik sveikas, darželi“ (05-29)
- Burnos higiena (05-12 - 06-13)
- Darom 2014 (04-25)
- Koncertas „Tau, mano mamyte“ (05-02)
- Ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2014“ (04-24)
- Kalėdų eglutės šventė (12-20)
- Vaikų darbų parodėlė „Rudens spalvos“ ir pramoginis rytmetys „Rudens gėrybės“ (10-24)
- Išvyka į poilsiavietę „Žaliu taku“ (10-17)
- Mažųjų ugdymas ir laisvalaikis (mokslo metų eigoje)
- Renginiai mokykloje 2012-2013 m.m.
- Tarptautinė vaikų gynimo diena (06-03)
- Dešimtokų paskutinis skambutis (05-24)
- Pavasario sporto šventė (05-22)
- Generolo Jono Žemaičio suėmimo 60-ųjų metinių minėjimas (05-18)
- Aplinkosauginė akcija „Darom 2013" (05-10)
- Koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti (05-03)
- Pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“ (04-19)
- Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2013 (03-18 - 03-22)
- Mokyklos bendruomenės diena - Kaziuko mugė 2013 (03-08)
- Susitikimas su karių vadais iš Tauragės (03-06)
- Dešimtokų šimtadienis (02-22)
- Ką mums reiškia Lietuvos valstybė? (02-15)
- Popietė - diskoteka, skirta Valentino dienai (02-14)
- Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-14 ir 01-17)
- Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija" (01-11)
- Kalėdinės eglutės renginiai (12-21)
- Advento popietė „Po žvaigždę į širdį“ (12-12)
- Gydytojos Laimos Balseraitienės paskaita (12-11)
- Antikorupcinės dienos minėjimas (12-07)
- Pirmokų krikštynos (12-06)
- Protų mūšis, skirtas AIDS dienai paminėti (11-30)
- Penktokų krikštynos (11-28)
- Tolerancijos skėtis (11-16)
- Maironiui - 150 (11-14)
- Pradinukų rudens šventė (11-12)
- Mokytojų diena (10-04 ir 10-05)
- Konstitucijos egzaminas (10-04)
- Rudens gėrybių paroda - konkursas "Rudeninė idėja be rėmų" (10-02)
- Europos kalbų diena (09-26)
- Žydų genocido dienos paminėjimas (09-21)
- Susitikimas su rašytojais (09-20)
- Ekskursijos ir išvykos 2012-2013 m.m.
- Darželio renginiai 2012-2013 m.m.
- Priešmokyklinukų išleistuvės „Lik sveikas, darželi“ (06-03)
- Ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Aš ir tu – sportuokime kartu“ (04-25)
- Popietė "Kur pasakų knygutės gyvena" (01-22)
- Derliaus šventė "Daržovių gegužinė" (10-23)
- Vaikų ir jų šeimų paroda "Ką rudenėlis dovanojo" (nuo 10-01)
- Išvyka į poilsiavietę "Žaliu taku" (10-03)
- Renginių atgarsiai spaudoje
- Renginiai mokykloje 2023–2024 m. m.
- Mokiniai
- Klasės
- 1 klasė
- 2 klasė
- 3 klasė
- 4 klasė
- 5 klasė
- 6 klasė
- 7 klasė
- 8 klasė
- 9 klasė
- 10 klasė
- Priešmokyklinė grupė
- Ikimokyklinė grupė
- 2012-2013 m.m. klasės
- 2013-2014 m.m. klasės
- 2014-2015 m.m. klasės
- 2015-2016 m.m. klasės
- 2016-2017 m.m. klasės
- 2017-2018 m.m. klasės
- 2018-2019 m.m. klasės
- 2019-2020 m.m. klasės
- 2020–2021 m.m. klasės
- 2021–2022 m. m. klasės
- 2022–2023 m. m. klasės
- 2023-2024 m. m. klasės
- Pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ veiklos
- Atvira integruota istorijos ir pilietiškumo pamoka „Partizaninis karas Lietuvoje“
- Integruota geografijos ir anglų kalbos pamoka „Bendravimo kultūra įvairiose šalyse“
- Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
- Svarbus pranešimas apie mokinių maitinimą nuo balandžio 23 dienos
- Prašome paremti mokyklos veiklą 1,2 proc. parama
- Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Praeitis kuria ateitį“
- Puikūs pasiekimai technologijų olimpiadoje
- Paminėjome Jono Žemaičio gimimo metines
- Nacionalinis diktantas 2024
- Deimantas Kalėda – dailės olimpiados nugalėtojas
- Pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“ (01-12)
- Sandra Juknaitė tarp geriausių chemijos olimpiadoje
- Ketvirtokų ir aštuntokų NMPP testavimai 2024
- Tapome estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų nugalėtojais
- Merginų komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninių varžybų nugalėtoja
- Vaikinų komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninių varžybų prizininkė
- 2023 metų veiklos ataskaitos projektas
- Netradicinė gamtos mokslų pamoka „Ar viskam žiemą reikia sniego?“
- Integruota istorijos ir geografijos pamoka „Didieji geografiniai atradimai“
- Sausio 13-osios pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“
- Lietuvos valstybinės vėliavos perdavimo mokyklai konkursas „Vėliava mokyklai“
- Netradicinės geografijos pamokos
- Integruota muzikos ir tikybos pamoka „Laukiam Šventų Kalėdų“
- Žiemos pavojai – pagalba draugui, traumos, bintavimas
- STEAM edukacija „Mielių lenktynės“
- Muzikos pamoka įrašų studijoje
- Kultūros paso nuotolinė filmų peržiūra
- STEAM edukacija „Kristalų mikropasaulis“
- Mokslo dienos paminėjimas bibliotekoje
- Kultūros paso nuotolinė edukacija „Pingvinai. Kuo mes panašūs?“
- Lietuvos kariuomenės dienai skirti sporto renginiai
- Respublikinis virtualus 5–10 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Mano svajonių miestas“
- Kviečiame atvirai diskusijai
- Tekstilės ir floristikos būrelio veikla
- Miškininko profesijos pristatymas
- Integruota dorinio ugdymo pamoka „Tolerancija“
- Mokyklos jaunieji šauliai pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos laisvę
- Karjeros diena
- Projektas „Skaitymai su šunimi 2023“
- Mokytojų dienos proga apdovanota mokytoja Loreta Stasiūnaitė
- Integruota istorijos ir technologijų pamoka ,,Baltų verslai ir amatai“
- Vasaros stovykla „Augimo laboratorija 2023“
- Reikalingas lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas
- Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“
- Trumpalaikių geografijos projektų pristatymas
- Neapykantos kalba pradinėse klasėse: įveikime žaismingai su My Kind Voice programėle
- Chorų šventė „Mes čia 2023“
- Nerijus Vyturys – Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatas
- Informacinių technologijų konkursas
- Paskaita „Saugi vasara“
- Tradicinis keturioliktasis bėgimas „Laisvės taku 2023“
- Pažintinis susitikimas su šuniukais
- Gedimino Navaičio paskaita „Kaip išvengti priklausomybės spąstų“
- Respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Tėviškės dainos“
- Edukacinė programa „Kur ir kaip gaminami vabzdžių ir paukštelių nameliai“ UAB „VersDeko“
- Mokinių kūrybinių darbų konkurso-parodos „Žemės laiptai“ apdovanojimai
- Edukacinė programa „Gamta – visų namai“ Šimkaičių girininkijoje
- Sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2023“
- Aušrinė Jakaitė – matematikos olimpiados prizininkė
- Integruota geografijos ir matematikos pamoka „Žemynai ir geometrinės figūros“
- Kultūros paso edukacija „Jaunojo išradėjo kelionė: keliaujantys robotai“
- Pirmos pagalbos mokymai
- Profesinio orientavimo išvyka
- Susitikimas su Paulių kapucinų vienuolyno vienuoliu Broliu Mykolu
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „Olympis 2023 – Pavasario sesija”
- Pradinukų integruotos pamokos Raseinių krašto istorijos muziejuje
- Sėkmingas mokinių pasirodymas aplinkosaugos žinių konkurse „Mini Žalioji olimpiada“
- Milita Liorančaitė tarp geriausių meninio skaitymo konkurse
- Dvi antros vietos technologijų olimpiadoje
- Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Knygnešiai – lietuviško žodžio nešėjai“
- Projektinė veikla etikos pamokoje
- Puikus Deimanto ir Nerijaus pasirodymas dailės olimpiadoje
- Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tinklinio zoninės varžybos
- Pavasarinė mugė
- Integruota istorijos ir matematikos pamoka „Piramidė – faraonų kapavietė“
- Pradinukų edukacija „Daraktorinė ir tarpukario mokykla“ Jurbarko krašto muziejaus Veliuonos skyriuje
- Integruota istorijos ir fizikos pamoka „Baltų verslai ir amatai“
- 2022 metų mokyklos veiklos ataskaita
- Mokykloje vyksta ketvirtokų ir aštuntokų NMPP testavimai
- Terapinė pamokėlė „Piešimas ant vandens“
- Pradinukai naujojoje Šimkaičių miestelio bibliotekoje
- Jurbarko rajono BUM mokinių tinklinio finalinėse varžybose iškovotos II vietos
- Estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“
- Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio zoninės varžybos
- Mokymai suteikti pirmąją pagalbą
- Integruota geografijos ir istorijos pamoka „Didieji geografiniai atradimai"
- Sveikinimai Šv. Kalėdų proga
- Gerumo akcija „Ištiesk gerumo ranką“
- Integruota dailės ir technologijų bei tikybos pamoka ,,Kalėdinis žaisliukas“
- Integruota muzikos ir tikybos pamoka ,,Kalėdos ir Adventas“
- Mūsų mokyklos berniukų ir mergaičių komandos - tinklinio varžybų nugalėtojos
- Nojus Šimulynas – respublikinio pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Kuriu miniatiūrą“ prizininkas
- Projektas „Skaitymai su šunimi 2022“
- Proto mūšyje užimta II vieta
- Integruota muzikos ir istorijos pamoka „Kasdienis žmonių gyvenimas viduramžiais“
- Integruota pamoka „Antrinių žaliavų pakartotinis panaudojimas“
- Integruota pamoka „Baltų amatai“ Raseinių krašto muziejuje
- Piešimo ant tekstilės dirbtuvės „Pasisveikink su Europa“
- Mokytojų dienos proga apdovanota fizikos mokytoja
- Netradicinė pamoka „Tyrimai gamtoje“
- Pilietinė akcija ,,Atminties keliu“
- Mokinių vasaros užimtumo stovykla „Augimo laboratorija“
- Respublikinis vaikų festivalis - konkursas „Dainuoju mamai ir tėvynei“
- Tradicinis tryliktasis bėgimas „Laisvės taku 2022“
- Austėja ir Sandra – technologijų olimpiados prizininkės
- Akcija „Sveikatos kodas“
- Diskusija „Sveikatai palanki mityba“
- Pamoka „Dantų higiena“
- Kūrybinių darbų konkursas „Vanduo aplink mus“
- Kūrybinių darbų konkursas „Vandens lašelyje stebuklą pamačiau“
- Žiemos atostogos
- Laikinai stabdomas ugdymo procesas
- Integruota gamtos ir žmogaus bei lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Daiktai ir šešėliai“
- Paskaitėlė apie dantukus
- Netradicinė integruota pamoka „Skrynios lobiai“
- Susitikimas su pareigūnu
- Integruota rusų kalbos ir fizinio ugdymo pamoka „Rusų kalba kitaip“
- Integruota matematikos-biologijos pamoka „Piramidė matematikoje ir biologijoje“
- Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Jonas Žemaitis – partizanų vadas“
- Edukacijos prieš žalingus įpročius
- Interaktyvus protų mūšis sveikos gyvensenos tematika
- Dalyvavome Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje
- Rudens atostogos
- Konstitucijos dienos minėjimas
- Vokiečių kalbos savaitė „Kelionė po Vokietiją“
- Integruota istorijos ir muzikos pamoka „Kasdienis žmonių gyvenimas viduramžiais“
- Integruota chemijos-fizikos pamoka „Ar skysčių tankiai iš tikrųjų skirtingi?“
- Susitikimas su kariais
- Gamtos ir žmogaus projektas „Tyrinėjame mišką”
- Projektinis darbas Mokytojo dienai „Rudeniu kvepiantis arbatos puodelis mokytojui“
- Kultūros paso edukacinė programa „Indėnų būgnų ir dainų ratas“
- Integruota istorijos ir gamtos ir žmogaus pamoka ,,Baltų verslai ir amatai“
- Nuotolinis seminaras „Gamtos herojai 21“
- Žydų genocido dienos minėjimas
- Susitikimas su policijos komisariato bendruomenės pareigūnu
- Paskaita „Mokomės suteikti pirmąją pagalbą“
- Mokslo metų pradžios šventė
- Vaikų vasaros stovykla „Augimo laboratorija“
- Kviečiame teikti prašymus dėl nemokamo mokinių maitinimo bei paramos mokinio reikmenims įsigyti
- Anatomijos diena mokykloje
- Fizikos diena „Elektra mūsų namuose“
- Vaikų nuo 12 metų skiepijimas
- Mokykloje vyksta ketvirtokų ir aštuntokų e-NMPP testavimai
- Konkurso atranka mokyklos direktoriaus pareigoms užimti
- Patvirtinta mokyklos 2020 metų veiklos ataskaita
- Nerijus Vyturys tarp geriausių biologijos olimpiadoje
- Virtualus profesijų pasaulis
- Nuo kovo 22 dienos dauguma pradinukų grįžta mokytis kontaktiniu būdu
- Septintasis nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2021“
- Karantinas pratęstas iki 2021 m. sausio 31 dienos
- Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada
- Konkursas „Mano vaistažolių pasaulis“
- Mokykloje vyksta e-NMPP testavimai
- Nuotolinis Konstitucijos egzaminas 2020
- Ugdymas visuotino karantino laikotarpiu
- Atnaujintas mokyklos sodas
- Ugdymas lokalaus karantino režimu
- Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“
- Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“
- Mokslo metai bus užbaigti nuotoliniu būdu
- Atnaujinamas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
- Ketvirtas Tomos ir grupės „Kreizas“ pasirodymas „Duokim garo!“ laidoje
- Atmintinės, kaip saugiausia elgtis karantino laikotarpiu
- Ugdymo proceso organizavimas nuotoliniu būdu
- Dešimtokų pasiekimų patikrinimas (PUPP) ir NMPP šiais mokslo metais nevyks
- Dėl nuotolinio mokymo
- Informacija dėl karantino
- Informacija dėl ugdymo proceso sustabdymo
- Aistė Višinskaitė - dailės olimpiados prizininkė
- Apklausos dėl pamokų laiko pradžios pavėlinimo rezultatai
- Informacija apie Koronavirusą
- Po Žiemos atostogų - visuotinis tėvų susirinkimas
- Užsienio kalbų diktantų konkursas „Rašau be klaidų 2020“
- Finalinėse rajono tinklinio varžybose treti
- Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
- Šeštasis nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2020“
- Mokykloje lankėsi aktoriai
- Apklausa dėl pamokų laiko pradžios pavėlinimo
- NTAKD kviečia apsilankyti interneto svetainėje www.nerukysiu.lt
- Erikas dalyvavo BEBRO konkurso II etape
- Puikus trečias Tomos ir grupės „Kreizas“ pasirodymas „Duokim garo!“ laidoje
- Pirmasis mokytojo pasiekimas su mokiniais tinklinio varžybose
- Padėkos trečiokams Gyčiui ir Monikai
- Erikas Simonavičius – chemijos olimpiados nugalėtojas
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „Olympis 2019 – Rudens sesija”
- Kalėdinė dovana dešimtokams – išvyka į Kauną
- Šaunus komandų pasirodymas rajono finalinėse tinklinio varžybose
- Toma – konkurso „Dainų dainelė“ atrankos finalininkė
- Antras Tomos ir grupės „Kreizas“ pasirodymas „Duokim garo!“ laidoje
- Kultūros paso edukacinė programa „Advento vainikas iš kankorėžių“
- Pilietiškumo ugdymo ir etikos pamokos „Korupcijai - NE!“
- Visuotinis tėvų susirinkimas (12-06)
- Trys integruotos istorijos - lietuvių kalbos pamokos Raseinių krašto muziejuje
- Mergaičių komanda – kvadrato finalo varžybų nugalėtoja
- Sveikiname Tomą Butkutę ir grupę „Kreizas“
- Mergaičių komanda kvadrato varžybose pakartojo berniukų pasiektą rezultatą
- Pamokėlė pradinukams „Ar aš saugus kelyje?“
- Pirmas šių mokslo metų laimėjimas
- Kultūros paso renginiai
- Netradicinė pamoka Raseinių krašto istorijos muziejuje
- NMPP testų rezultatai
- Baigiamas įgyvendinti vietos projektas „Ugdyk save“
- Nerijus Vyturys - respublikinio piešinių konkurso ,,Aš – Juozas Tumas – Vaižgantas“ laureatas
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „Olympis 2019 – Pavasario sesija”
- Dalyvaujame projekte ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
- Integruota informacinių technologijų ir istorijos pamoka „Kompiuterių revoliucija“
- Nerijus Vyturys – biologijos olimpiados rajoninio etapo prizininkas
- Tradicinis dvyliktasis bėgimas „Laisvės taku 2019“
- VMI pranešimas korepetitoriams
- Integruota dailės ir istorijos pamoka „Graikų menas“
- Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas 2019
- Dešimtokų ESPAD tyrimas
- Netradicinė istorijos pamoka
- Rugilė Jasiūnaitė tarp geriausiai ketvirtokų rašančių diktantus
- Pristatyta Lietuvos ypatingojo archyvo parengta kilnojamoji edukacinė paroda
- Labai geras Arno pasirodymas rajoniniame pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse
- Padėkos raštas dešimtokui Robertui Skutkevičiui
- Prevencinis naktinis renginys „Leidžiu laiką prasmingai“
- Piešinių konkurse „Vabalai vabaliukai“ pirmokams skirtos dvi pirmos vietos
- Ketvirtokai finalinėse šaškių varžybose treti
- Ilgėja „Tėvų linijos“ darbo laikas
- Integruota istorijos - lietuvių kalbos pamoka „Valstybingumo simboliai lietuviškuose piniguose“
- Aistei Višinskaitei paskatinamoji vieta dailės olimpiadoje
- Mergaičių tinklinio komanda pakartojo geriausią rezultatą
- Regbio būrelio nariai kovojo Marijampolėje
- Kovas - mėnuo be patyčių
- Ugnei Pilkaitytei už parašytą laišką išvykusiam draugui – paskatinamoji vieta
- Šiuolaikiška interneto svetainė jaunimui www.askritiskas.lt
- Gabija Škadauskaitė – technologijų olimpiados nugalėtoja
- Sėkmingas aštuntokių pasirodymas vokiečių kalbos konkurse
- Išleistas naujas metodinis leidinys „Formuojamasis vertinimas – individualiai pažangai skatinti“
- Sėkmingas mokinių pasirodymas Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse tinklinio varžybose
- 2019 metai paskelbti generolo Jono Žemaičio - Vytauto metais
- Už aukštus sportinius pasiekimus pagerbti ir mūsų mokyklos sportininkai
- Toma Simonavičiūtė – lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio etapo prizininkė
- Berniukų tinklinio komanda – rajone stipriausia
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „Olympis 2018 – Rudens sesija”
- Erikas Simonavičius – matematikos olimpiados nugalėtojas
- Mergaičių tinklinio komanda – pajėgiausia rajone
- Jaunimo verslumo skatinimo konkurse užimta antra vieta
- Berniukų komanda - krepšinio (3x3) finalinių varžybų prizininkė
- Visuotinis tėvų susirinkimas
- Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas
- Nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
- Mergaičių krepšinio (3x3) komanda – rajone nenugalima
- Tarptautinis informacinių technologijų konkursas „BEBRAS 2018“
- Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Pasirinkimai ir likimai Lietuvos istorijos kryžkelėse“
- Netradicinė integruota pamoka „Lietuvos kariuomenei 100“
- Edukacinė programa „Tradiciniai amatai“
- Žibintų šventė
- Vokiečių kalbos savaitė „Kalba tiltas į draugystę“
- Integruota istorijos – lietuvių kalbos pamoka „Baltų amatai ir papročiai“
- Parengtas projektas „Ugdyk save“
- Vasaros poilsio pažintinė stovykla „Pažink savo kraštą“
- Gaisrinės saugos pratybos
- Tradicinis vienuoliktasis bėgimas „Laisvės taku 2018“
- Evaldas Kapčinskas – informacinių technologijų olimpiados nugalėtojas
- Olympis 2018 - Pavasario sesija
- Aštuntokas Erikas tarp geriausių rajono matematikų
- Rajono finalinėse šaškių varžybose antri
- Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (Diagnostiniai ir standartizuoti testai) 2018
- Nerijus Vyturys – nacionalinio lietuvių kalbos raštingumo konkurso ,,Mažasis diktantas“ rajoninio etapo prizininkas
- Integruota gamtos ir žmogaus ir dailės pamoka „Mikropasaulis“
- Penkiolikmečių tyrimas
- Viktorinoje „Irkis į gilumą“ ketvirtokai treti
- Geras Irmanto pasirodymas dailės olimpiadoje
- Mokyklos tinklinio komandos – pajėgiausios rajone
- Visuotinis tėvų susirinkimas
- Paskatinamosios vietos lietuvių gimtosios kalbos olimpiadoje
- Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“
- Renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui
- Patyčių mąsto mokykloje rezultatai
- Erikas Saldukas – technologijų olimpiados nugalėtojas
- Puikus komandų pasirodymas rajono finalinėse tinklinio varžybose
- Geri mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „OLYMPIS 2017 – Rudens sesija”
- Turime šaunią, nenugalimą mergaičių krepšinio komandą
- Mažojo futbolo finalinėse varžybose - III vieta!
- Monikos Grigalaitytės Kalėdinis atvirukas įvertintas II vieta
- Mergaičių krepšinio (3x3) komanda – geriausia rajone
- Šimkaičių mokyklos 150-mečio šventė
- Kvadrato finalinėse varžybose - III vieta mergaičių komandai!
- Paminklinis akmuo Lietuvos 100-mečiui
- Mokytojų dienos proga apdovanota matematikos mokytoja
- Ketvirtasis Solidarumo bėgimas 2017
- Dešimtokės Ugnės laisvalaikio pomėgiai
- Mokyklos paskyra Facebook socialiniame tinkle
- Mokyklos bendruomenė mokslo metus užbaigė Pakruojo dvare
- Priešgaisrinės saugos pratybos
- Tradicinis dešimtasis bėgimas „Laisvės taku 2017“
- Dramos būrelio nariai svečiavosi Baltraitiškėse
- Karjeros pažinimo pamoka ,,Tavo karjera – tavo rankose“
- Priešmokyklinukai sporto renginyje „Mažųjų žaidynės 2017“
- Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (Diagnostiniai ir standartizuoti testai)
- Pradinukai matavosi ūkininko profesiją
- Sėkmingi mokinių pasirodymai MMA mėgėjų čempionate Prienuose
- Meira Zokaitė – nacionalinio lietuvių kalbos raštingumo konkurso ,,Mažasis diktantas“ nugalėtoja
- Dainavome vokiečių kalba
- Svečiai iš Kauno profesinių mokymo centrų
- Ketvirtokai rajono finalinėse šaškių varžybose treti
- Devintokas Irmantas Gudinskas dailės olimpiados prizininkas
- Viktorinoje „Irkis į gilumą“ ketvirtokų žinios įvertintos III vieta
- Visuotinis tėvų susirinkimas
- Tinklinio finalinių varžybų prizininkai
- Mokinių pasiekimai edukaciniuose konkursuose „OLYMPIS”
- „LADYGOLAS“ žaidynėse iškovota II vieta
- Mokiniai susipažino su ugniagesio profesija
- Informacija dešimtokams ir PUPP organizatoriams ir vykdytojams
- Mokykloje veiklą atnaujino vaikų dienos centras „Šimkaitukai“
- Kornelijos Baužaitės Kalėdinis atvirukas įvertintas II vieta
- Seminaras socialiniams pedagogams
- Tinklinio ir krepšinio (3x3) finalų varžybų nugalėtojai
- Visuotinis mokinių tėvų susirinkimas
- Mokyklos bendruomenei pristatyta 2015-2016 mokslo metų veiklos ataskaita
- Aptarti Diagnostinių ir standartizuotų testų rezultatai
- Dalyvaujame piešinių konkurse „Piešiame Jeruzalę“
- Socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“
- Mokinių profesinis veiklinimas
- Pateikta projekto paraiška
- Solidarumo bėgimas 2016
- Mokytojų dienos proga apdovanota pavaduotoja ugdymui ir mokytoja
- Edukacinės pažintinės ekskursijos
- Padėkos už dalyvavimą nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“
- NVŠ programos „Kūrybinės dirbtuvėlės Jurbarke“ įgytos kompetencijos
- Tradicinis devintasis bėgimas „Laisvės taku 2016“
- Justinas Bauža Molėtuose kovoje dėl Žydrūno Savicko taurės iškovojo II vietą
- Edukacinių konkursų „OLYMPIS 2015 – Rudens sesija” rezultatai
- Iki finalinio ketverto liko vienas etapas
- Evelina Steponkutė tarp geriausiai penktokų rašančių diktantus
- Padėka už dalyvavimą Kalėdinio atviruko konkurse „Aš tau linkiu...“
- Mergaičių komanda - krepšinio (3x3) finalo varžybų nugalėtoja
- Kvadrato finalinėse varžybose - III vieta!
- Antikorupcinei dienai paminėti skirtas renginys
- Atviro ringo varžybos „Pantera 3“ Džiudžitsu
- Tolerancijos Mozaika
- Vokiečių kalbos savaitė
- Penktokų ir pirmokų krikštynos
- „Pyragų diena“ mokykloje – parama sergantiems vaikams
- Jaunųjų šaulių sąskrydis „Raudonoji šaulių naktis“
- Regbio pirmenybėse iškovota II vieta
- Solidarumo bėgimas
- Pasaulinė „Košės dienos“ akcija
- Mokytojų dienos proga apdovanotas mokyklos direktorius
- Mokytojų išvyka į Šlienavą
- Standartizuotų testų vykdymas ir rezultatai
- Tradicinis aštuntasis bėgimas „Laisvės taku 2015“
- Vilius Pilkaitis - filmukų konkurso nugalėtojas
- Sveikiname dailės ir technologijų olimpiadų prizininkus
- Kaziuko mugės akimirkos
- Visuotinis mokinių tėvų susirinkimas
- Krepšinio diena mokykloje
- Berniukų tinklinio komanda rajone antra
- Konkursui „Mes prieš AIDS“ pasibaigus
- Mergaičių kvadrato komanda rajone trečia
- Visuotinis tėvų susirinkimas
- Respublikiniame integruoto ugdymo konkurse „Partizaninis karas 1944-1953 m.“- I - oji vieta Vakariui Mileriui
- Paminėtos generolo Jono Žemaičio 60-osios žūties metinės
- Kompiuterinių piešinių konkurso „Partizanų atminimas gyvas“ mokinių darbų virtuali paroda
- Seminarai mokykloje
- Prieš Mokytojų dieną pasodintas medelių parkas
- Septintajame „Laisvės taku 2014“ bėgime dalyvavo 72 bėgikai
- Baigėsi rašinių ir piešinių konkursas „Ką papasakočiau partizanui“
- Nudžiugino penktokų istorinės žinios
- Apie mokinių tėvus spaudos puslapiuose
- Penktokai kūrė pasakas
- Mažųjų žaidynės 2014
- Trečiokė Palmyra Malinauskaitė piešinių konkurso prizininkė
- Viktorinos ,,Irkis į gilumą“ trečiasis etapas
- Tyrimas: mokykloje vyraujanti atmosfera tiesiogiai susijusi su patyčioms
- Šeimos metams skirta mokyklos Bendruomenės diena
- Ketvirtokai – šaškių varžybų prizininkai
- Svečiuose ekspedicijos „Misija Sibiras 2013“ dalyvė Kotryna Vilkaitė
- Už rašinį apie tremtį Vakariui skirta padėka
- Mažojo futbolo varžybose mergaičių komanda antra
- Karaoke popietė su savanoriais
- Antikorupcinei dienai paminėti skirta integruota pamoka
- Integruota pamoka
- Robertas ir Žygimantas tarp geriausiai rašančių diktantus
- Laimėjome piešinių konkursą
- Tarmių metams skirti renginiai
- Antrokai susipažino su kirpėjo profesija
- Dainų varžytuvėse pelnytas geriausios komandos vardas
- Pražydo Tolerancijos gėlės
- Turiningas visuotinis tėvų susirinkimas
- Pirmas kartas LNK televizijoje
- Ugnės radybos
- Tolimesnis dešimtokų mokymasis
- Išvyka į Šiluvą
- Naujų mokslo metų pradžia
- Generolo Jono Žemaičio suėmimo 60-osioms suėmimo metinėms skirti renginiai
- Pavasarinės kasmetinės talkos
- Mobili jaunimo laisvalaikio programa – pirmasis susitikimas
- Evelinos pasirodymas Menų popietėje
- Netradicinė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirta popietė
- Dešimtokai inkilų kėlimo šventėje
- Dalyvavome „Kalbų kengūroje 2013“
- Įteiktos padėkos už pirmojo pusmečio rezultatus
- Papildomos atostogos
- Pradinukų choras keliavo linksmuoju dainų traukinuku
- Jurbarke iškovota mažojo futbolo taurė
- Vakaris Mileris – epistolinio rašinio konkurso nugalėtojas
- Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija"
- Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui
- Kalėdinės eglutės renginiai
- Dalyvavome mokinių talentų konkurse Šakiuose
- Už gerą diktanto rašymą - paskatinamosios vietos
- Šaunių komandų varžytuvės "Pasakų inscenizacija"
- Kvadrato varžybose iškovota antra vieta
- Baigiami vykdyti projekto darbai
- Mokinių rudens atostogos
- Nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai
- Mokinių judėjimas
- Mokinių pasiekimai
- Mokinių kūryba
- Klasės
- Karjeros ugdymo centras
- Mokyklos istorija
- Parama
- Svetainės medis