Tolerancijos namas (11-16)

Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Iš esmės, tolerancija yra leidimas mums būti savimi ir gyventi taip, kaip norime. Tačiau mūsų gyvenimo būdas, elgesys ir kalbos neturi pažeisti kito žmogaus teisių ir laisvių – pavyzdžiui, tyčiotis, ar kaip kitaip skriausti. Ne visos nuomonės, ne visi žodžiai ar veiksmai gali patikti kitiems, tačiau jei tai išreiški kaip nuomonę, niekas negali tavęs nubausti vien dėl to, kad ją pasakei.

Šiais mokslo metais Tolerancijos dienos, kuri minima lapkričio 16 dieną, simbolis buvo – namas. 1–4 klasių mokiniai piešė Tolerancijos namą, 5–10 klasių mokiniai rašė mintis kaip jie supranta kas yra tolerancija. Surašytos mintys nugulė ant Tolerancijos namo sienos mokyklos vestibiulyje.

Informacija ir foto soc. pedagogės Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
946656

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 7 svečiai (-ių) ir narių nėra

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2022–2023 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tolerancijos namas (11-16)