Viktorina ,,Lietuvos patriotai“ (03-10)

Kovo 10 dieną mokykloje vyko viktorina ,,Lietuvos patriotai“, skirta Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginyje dalyvavo trys komandos (geltona, žalia, raudona), kurias sudarė atstovai iš 5–10 klasių. Komandos turėjo atlikti įvairias užduotis, kuriose reikėjo parodyti istorines žinias, meninius ir kūrybinius gebėjimus. Sirgaliams taip pat neteko nuobodžiauti, jie irgi galėjo pademonstruoti savo žinias. Po viktorinos visų komandų dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis ir padėkomis.

Informacija istorijos vyr. mokytojos Gedutės Pocienės

Foto Gedutės Pocienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2021-2022 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Viktorina ,,Lietuvos patriotai“ (03-10)