Kalėdinė akcija „Ištiesk gerumo ranką“ (12-20)

Artėjant Šv. Kalėdoms dažno iš mūsų širdis prisipildo gerumo, nori padėti ne tik patiems artimiausiems, bet ir kitiems. Kalėdos – šilumos, vilties ir tikėjimo metas. Tai magiškas stebuklų laikas, kai gerumu – meile, dėmesiu, atjauta bei rūpesčiu – dalijamasi visur ir su visais.

Gruodžio 20 dieną 5 klasės mokiniai, padedami technologijų mokytojos Jolantos Kundrotienės, kepė kalėdinius meduolius ir juos dekoravo, o 7–8 klasių mokiniai kepė kūčiukus - taip prisidėdami prie mokyklos mokinių tarybos organizuojamos kalėdinės akcijos „Ištiesk gerumo ranką“.

Mokinių tarybos atstovai aplankė vienišus Šimkaičių miestelio gyventojus pasveikindami juos Šv. Kalėdų proga, padovanojo „Angelą“ ir mokinių keptų Kalėdinių lauktuvių.

Informaciją parengė socialinė pedagogė Lina Švilpienė

Foto Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2021-2022 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Kalėdinė akcija „Ištiesk gerumo ranką“ (12-20)