Tolerancijos miestas (11-16)

Lapkričio 16 dieną minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas. Mokyklos 7–10 klasių mokiniai iš antrinių žaliavų, padedami socialinės pedagogės Linos Švilpienės ir mokyklos bibliotekininkės Irenos Mockevičienės sukūrė maketą „Tolerantiškas miestelis Šimkaičiai“.

Pradinių klasių mokiniai piešė Tolerancijos miestą. Ketvirtokai, padedami tikybos mokytojos Daivos Matusevičienės, pagamino namelius su palinkėjimais, kuriais papuošė mokyklos kabinetų duris. 5–10 klasių mokiniai su etikos mokytoja Adolfina Mockevičiene pagamino plakatus su Tolerancijos miestu ir gatvėmis linkinčiomis gėrio.

Informaciją parengė socialinė pedagogė Lina Švilpienė

Foto Jūratės Bladaitienės ir Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2021-2022 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tolerancijos miestas (11-16)