Solidarumo bėgimas 2021 (10-01)

Spalio 1 dieną mūsų mokyklos bendruomenė dalyvavo visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame 8-ąjame Solidarumo bėgime.
Ukrainos ypatingasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvos Respublikoje Volodymyr Yatsenkivskyi sakė „Gėrį gali kurti kiekvienas, bet, kad pajustum gėrio jėgą reiktų pradėti jį kurti pačiam. Būtent noras kurti gėrį vienija žmones.“

Dėkojame visiems susivienijusiems, visiems kuriantiems GĖRĮ! Didžiausias „AČIŪ!” visiems rėmėjams: mamoms, tėčiams, seneliams ir močiutėms, broliams ir sesėms, tetoms ir dėdėms ar krikšto tėveliams, ar tiesiog pažįstamiems.

(Informaciją parengė socialinė pedagogė Lina Švilpienė)

Foto Ingridos Parnarauskienės ir Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

1291980

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2021-2022 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Solidarumo bėgimas 2021 (10-01)