Saugaus eismo varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (06-10)

Birželio 10 dieną mokykloje vyko pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurių tikslas - pagilinti saugaus elgesio žinias.
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Jurbarko r. PK bendruomenės pareigūnas R. Budrius ir veiklos skyriaus viršininke L. Srimaitienė mokė vaikus saugiai elgtis kelyje.

Vaikai dalyvavo dviratukų ir paspirtukų rungtyse, prisiminė kaip teisingai pereiti pėsčiųjų perėją, žaidė stalo žaidimą apie pėsčiųjų elgesį eisme, dėliojo Amsio dėlionę.
Įveikę užduotis, pradinukai galėjo pabendrauti su policijos pareigūnais, užduoti jiems rūpimus klausimus.

Didžiulį įspūdį vaikams paliko policijos bičiulio Amsio pasirodymas. Draugiškasis Amsis nuoširdžiai bendravo su vaikais.

Už aktyvų dalyvavimą pradinukams Amsis ir policijos pareigūnai įteikė dovanėles.

Tikimės, jog šis renginys padės mažinti nelaimingų atsitikimų skaičių gatvėse, o varžybos taps kasmetine tradicija.

Informaciją parengė socialinė pedagogė Lina Švilpienė

Foto Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2020-2021 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Saugaus eismo varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (06-10)