Žygis „Laisvės taku 2021“ (05-28)

Gegužės 28 dieną mūsų mokyklos mokiniai ėjome į žygį „Laisvės taku 2021“, skirtą Jono Žemaičio 112-osioms metinėms paminėti. 5–10 klasių mokiniai bei mokytojai kupini puikios nuotaikos žygiavome 11 km iki bunkerio. Pasiekę tikslą, apžiūrėjome bunkerį, bandėme įsivaizduoti gyvenimą jame. Istorijos mokytoja Gedutė Pocienė papasakojo apie partizanų gyvenimą. Na, o 10 klasės merginos paskaitėme gražius eilėraščius apie Lietuvą.
Mokyklos darbuotojai išvirė skanios grikių košės. Pavalgę, pasisėmę istorijos žinių, linksmai praleidę laiką kupini geros nuotaikos grįžome į mokyklą.

Žygiavo ir pradinių klasių mokiniai, kurie pėsčiomis ėjo iki paminklo partizanams.

Informaciją parengė 10 klasės mokinė Evelina Steponkutė

Foto Laimos Bosienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2020-2021 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Žygis „Laisvės taku 2021“ (05-28)