Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)

Sausio 13-ąją dieną kartu su visa Lietuva paminėjome Laisvės gynėjų dieną. Šiemet mokiniai nuotoliniu būdu noriai įsitraukė į pilietinę akciją uždegdami languose žvakutes. Mėgstantys piešti savo mintis išreiškė piešiniuose. Istorijos pamokas pradėjome nuo virtualios dėlionės ,,Aš prisimenu kodėl esame laisvi", pamokose žiūrėjome nuotraukas, prisiminėme kodėl Lietuvos istorijoje minima ši diena. Akciją mokiniams padėjo pravesti istorijos vyr. mokytoja Gedutė Pocienė.
Sausio 13-ąją iš namų paminėjo ir darželio ugdytiniai. Ir žvakutes degė, ir neužmirštuoles piešė, ir pyragus kepė.

Foto Gedutės Pocienės ir Nidos Bičiulaitienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2020-2021 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)