Solidarumo bėgimas 2019 (09-26)

Rugsėjo 26 dieną mokyklos stadione vyko Solidarumo bėgimas 2019. Tai tradicinis kasmetinis renginys, inicijuojamas organizacijos „Gelbėkit vaikus“, kuriame dalyvauja daugybė Lietuvos mokyklų. Šių metų bėgime dalyvavo 72 mūsų mokyklos mokiniai, besimokantys 1–10 klasėse. Vaikai bėgo simbolišką atstumą - vieną ratą aplink mokyklos stadioną. Bėgimo tikslas ne tik parodyti savo solidarumą, bet ir rinkti paramą, kurią organizacija skiria vaikų dienos centrams Lietuvoje ir Ukrainoje. Bėgimo metu mokiniai ir mokytojai paaukojo 26,87 €, kurie buvo pervesti į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ sąskaitą.

Informaciją parengė soc. pedagogė Dovilė Dambrauskaitė

Foto Dovilės Dambrauskaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2019–2020 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Solidarumo bėgimas 2019 (09-26)