Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-20 - 01-22)

Sausio 20–22 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jas surengė sporto būrelis, kuriam vadovauja Jūratė Bladaitienė.

Pirmiausia prie šaškių lentų susėdo trečiokai ir ketvirtokai. Šių klasių grupėje varžybų nugalėtu tapo trečiokas Eligijus Jukna. Antrą vietą užėmė trečiokė Monika Jakaitė, o trečia vieta atiteko ketvirtokui Mantvydui Rėbneriui.

Sausio 22 tarpusavyje rungėsi pirmokai ir antrokai. Šioje klasių grupėje nugalėtu tapo antrokas Nojus Kalėda. Antrą vietą užėmė antrokė Justė Girdzijauskaitė, o trečios vietos skirtos dvi - jos atiteko pirmokei Aušrinei Jakaitei ir antrokui Edvinui Černauskui.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti diplomais.

Foto Jūratės Bladaitienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
1288384

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 20 svečiai (-ių) ir narių nėra

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2019–2020 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-20 - 01-22)