Kalėdinė gerumo akcija „Pasveikink vienišą žmogų“ (12-16 – 12-19)

Prieš pat didžiąsias metų šventes, gruodžio 16–19 dienomis, mokyklos mokiniai vykdė Kalėdinę gerumo akciją „Pasveikink vienišą žmogų“, kurios metu, lydimi socialinės pedagogės aplankė buvusius mokyklos mokytojus, vienišus gyvenančius žmones, Šimkaičių gaisrinės bei seniūnijos darbuotojus. Prie šios akcijos savo idėjomis, laiku ir darbu prisidėjo pavaduotoja ugdymui Nijolė Jurkšaitienė, lietuvių kalbos mokytoja Laima Bosienė, informacinių technologijų mokytoja Loreta Knašienė, pradinių klasių mokytoja Ingrida Parnarauskiene ir mokyklos socialinė pedagogė Dovilė Dambrauskaitė.

Foto Dovilės Dambrauskaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2019–2020 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Kalėdinė gerumo akcija „Pasveikink vienišą žmogų“ (12-16 – 12-19)