Eisena su žibintais, skirta Šv. Martyno dienai paminėti (11-08)

Lapkričio 8 dieną vokiečių kalbą besimokantys mokiniai penktą valandą vakaro susirinko į mokyklą paminėti Šv. Martyno dienos. Visų čia laukė vokiečių kalbos mokytoja Gedutė Pocienė, kuri sukvietė savo mokinius jau penktus metus iš eilės paminėti paskutinės rudens šventės – Šv. Martyno. Visi susirinkusieji (mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai) žygiavo Šimkaičių miestelio gatvėmis su žibintais. Sugrįžus į mokyklą buvo vaišinamasi karšta arbata ir saldumynais.

Foto Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2019–2020 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Eisena su žibintais, skirta Šv. Martyno dienai paminėti (11-08)