Mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-21)

Birželio 21 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo ir mokslo metai baigėsi trylikai mokyklos dešimtokų. Šią dieną užbaigėme 2018–2019 mokslo metus. Aktų salėje vyko mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė. Buvo susumuoti per mokslo metus pasiekti rezultatai. Teigiamais įvertinimais baigę mokiniai perkelti į aukštesnę klasę, blogai besimokantiems mokiniams skirti papildomi darbai. Mokslo metų užbaigimo šventės kulminacija - iškilminga pažymėjimų įteikimo ceremonija 10 ir 8 klasės mokiniams. Juos įteikė mokyklos direktorius. Linkime dešimtokams sėkmės renkantis profesiją ir kitą mokymo įstaigą, o visiems kitiems gerai pailsėti per vasaros atostogas ir rugsėjo 1-ąją (šiemet turbūt 2-ąją) vėl ryžtingai sugrįžti į mokyklą. Sėkmės!

Foto Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2018-2019 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-21)