Gedulo ir Vilties dienos paminėjimas (06-13)

Birželio 13 dieną mokykloje vyko Gedulo ir vilties dienos paminėjimas. Renginys prasidėjo prisiminimais apie tremtį. Istorijos mokytoja priminė, kodėl ši diena vadinama Gedulo ir vilties diena. Po to mokiniai skaitė tremtinių atsiminimus.

Antroji renginio dalis buvo žaislų gaminimas. Kiekviena klasė gamino žaislus, kuriuos galėjo turėti tremtyje gyvenantys vaikai. Žaislus gamino iš gamtinių medžiagų, siūlų ir medžiagos.

Renginio aptarimas vyko istorijos kabinete. Kiekviena klasė pristatė savo pagamintus žaislus.

Informacija ir foto Gedutės Pocienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2018-2019 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Gedulo ir Vilties dienos paminėjimas (06-13)