Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-18 - 01-22)

Sausio 18-22 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jas surengė sporto būrelis, kuriam vadovauja Jūratė Bladaitienė.

Pirmiausia prie šaškių lentų susėdo trečiokai ir ketvirtokai. Šių klasių grupėje varžybų nugalėtu tapo ketvirtokas Deimantas Kalėda. Buvo nominuotos dar trys vietos. Antra, trečia ir ketvirtos vietos skirtos taip pat ketvirtokams: Vidmantui Minialgai (II v.), Vyteniui Gudžiūnui (III v.) ir Matui Balčiui (IV v.).

Sausio 22 tarpusavyje rungėsi pirmokai ir antrokai. Šioje klasių grupėje nugalėtu tapo pirmokas Lukas Alešiūnas. Antrą vietą užėmė pirmokas Nojus Kalėda, o trečia vieta atiteko antrokui Eligijui Juknai.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti diplomais.

Foto Jūratės Bladaitienės

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
1293802

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 13 svečiai (-ių) ir narių nėra

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2018-2019 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-18 - 01-22)