„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“ (03-19 – 03-23)

Kovo 19 - 23 dienomis mūsų mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje jau devintą kartą vykdomos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“, kurią organizavo emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“. Visą savaitę vyko renginiai, kurių metu buvo mokiniai buvo informuojami apie patyčias, skatinami diskutuoti, nebijoti apie tai kalbėti. Bandėme atkreipti dėmesį į patyčių problemą, dalinomės patyčių prevencijos patirtimis ir skatinome kiekvieną prisidėti, kad mūsų mokykloje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių mokinių.

Foto Loretos Kavaliauskienės, Ingridos Parnarauskienės ir Nidos Bičiulaitienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
389964

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 19 svečiai (-ių) ir narių nėra

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“ (03-19 – 03-23)