Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“ (10-25)

Spalio.25 dieną mokyklos aktų salėje vyko pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“, skirta Konstitucijos dienai paminėti. Antrus metus iš eilės vykusioje akcijoje dalyvavo 7-10 klasių mokiniai. Pasiruošti padėjo ir akciją kuravo istorijos vyr. mokytoja Gedutė Pocienė. Renginio metu buvo apdovanoti mokiniai, surinkę daugiausia taškų Konstitucijos egzamine, kuris mokykloje vyko spalio 3 dieną.

Geriausiai Konstitucijos egzamino užduotis atliko ir daugiausia taškų surinko:

V-VII klasių grupėje – penktokė Brigita Galbuogytė ir septintokė Laura Marija Semenavičiūtė. Nuo jų tik vienu tašku atsiliko šeštokė Inesa Korolkevič ir septintokė Ugnė Parnarauskaitė.

VIII-X klasių grupėje – devintokas Robertas Skutkevičius. Nuo Roberto nedaug atsiliko taip pat devintokai Monika Paulauskytė ir Kęstutis Saldukas. Sveikiname šiuos mokinius.

Foto Gedutės Pocienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“ (10-25)