Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-30 ir 02-03)

Sausio 30 ir vasario 3 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jas surengė sporto būrelis, kuriam vadovauja Jūratė Bladaitienė.

Sausio 30 dieną prie šaškių lentų susėdo pirmokai ir antrokai. Iš viso dalyvavo 18 mokinių. Po įtemptos kovos varžybų nugalėtu tapo antrokas Karolis Petrauskas. Antra ir trečia vietos skirtos taip pat antrokams: Vidmantui Minialgai (II v.) ir Vyteniui Gudžiūnui (III v.).

Vasario 3 dieną tarpusavyje rungėsi trečiokai ir ketvirtokai. Dalyvavo 9 mokiniai. Nugalėtu tapo ketvirtokas Ovidijus Petrauskas. Antrą vietą užėmė ketvirtokė Emilija Zarembaitė, o trečia vieta atiteko trečiokei Sandrai Juknaitei.

Varžybų nugalėtojai apdovanoti diplomais.

Foto Jūratės Bladaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-30 ir 02-03)