Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)

Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną - kaip ir daugelis Lietuvos mokyklų bei kitų įstaigų ir organizacijų, jau aštuntus metus iš eilės dalyvavome pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje prisiminti tragiškus Sausio 13-osios įvykius. Akciją mokiniams padėjo pravesti istorijos vyr. mokytoja Gedutė Pocienė.

Akcijoje dalyvavo ne tik mokyklos mokiniai, bet ir mažieji darželio ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių ugdytiniai (apie tai plačiau čia...).

Po akcijos per pirmą pamoką klasių valandėlių metu vyko pokalbiai apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius, filmų fragmentų, dokumentinės medžiagos peržiūra.

Sausio 13-osios įvykius priminė ir stendas.

Foto Nijolės Jurkšaitienės

PadekaSausio132017

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ (01-13)