Ketvirtokų viktorina „Irkis į gilumą“ (12-14)

Gruodžio 14 d. mokykloje vyko ketvirtos klasės mokinių dorinio ugdymo (tikybos) dalyko viktorina „Irkis į gilumą“. Mokiniai aktyviai, energingai ir žaismingai atliko užduotis, iliustravo sceną iš Evangelijos. Visi labai nuoširdžiai stengėsi. Į sekantį etapą išrinkti daugiausiai balų surinkę mokiniai: Gabrielė Sabataitytė, Nojus Vaitkus, Pijus Karlikauskas, Gabija Gedminaitė ir  Brigita Galbuogytė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ketvirtokams. Dievo palaimos ir sėkmės sekančiame etape.

Tikybos vyr. mokytoja Dangyra Sasnauskienė

Foto Dangyros Sasnauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Ketvirtokų viktorina „Irkis į gilumą“ (12-14)