Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas „Tolerancijos paukštis“ (11-18)

Lapkričio 18 dieną mokyklos aktų salėje vyko Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas „Tolenracijos paukštis“. Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Pasiruošti padėjo ir renginį kuravo soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė. Renginio metu mokiniai daugiau sužinojo kas tai yra tolerancija, padainavo tolerancijos himną, panagrinėjo tolerancijos apraiškas mokykloje, šeimoje, visuomenėje, susipažino su Anos Frank istorija, dalyvavo „Protų mūšyje“.

Foto Loretos Stasiūnaitės ir Nijolės Jurkšaitienės

PadekaTolerancija2016

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas „Tolerancijos paukštis“ (11-18)