Konstitucijos egzaminas 2016 (09-27)

Konstitucijosegzaminas2016

Rugsėjo 27 dieną 9 val. mokykloje vyko „Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas 2016“. Egzaminą organizavo LR Teisingumo ministerija, globojo LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Mūsų mokykloje jau jubiliejinį dešimtą kartą respublikoje organizuojamame Konstitucijos egzamine dalyvavo 27 mokiniai iš 5-10 klasių. Egzamino mokykloje koordinatore buvo istorijos vyr. mokytoja Gedutė Pocienė.

Egzamino trukmė – 45 minutės. Dalyviams 5-7 klasių ir 8-10 klasių grupėse buvo pateiktos užduotys su 30 uždarų klausimų. Jų atsakymus vertino komisija. Nors nebuvo teisingai atsakiusių į 25 ir daugiau klausimų, kad būtų pakviesti dalyvauti egzamino II etape, kuris vyks spalio 11 d., tačiau pasidžiaugti padovanotais proginiais egzamino rašikliais galėjo visi dalyvavę mokiniai.

Paaiškėjo, kad geriausiai egzamino užduotis atliko ir daugiausia taškų surinko:

V-VII klasių grupėje – 5 kl. mok. Enrika Vaitekūnaitė;

VIII-X klasių grupėje – 9 kl. mok. Dovydas Kapčinskas.

Šie, geriausiai išlaikę Konstitucijos egzaminą, mokiniai buvo apdovanoti mokyklos padėkomis.

Svarbiausia, kad visi egzamine dalyvavę mokiniai parodė susidomėjimą, o besiruošdami egzaminui pagilino savo žinias.  Konstitucija – pagrindinis mūsų šalies įstatymas, todėl gerai išmanydami šį įstatymą aiškiau suprasime, kas ir kodėl vyksta šalies gyvenime, taip pat ką gali bei turi daryti šios valstybės piliečiai.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Konstitucijos egzaminas 2016 (09-27)