Šeimos diena (05-13)

Gegužės 13 d. mokyklos sporto salėje pirmą kartą vyko renginys, skirtas Tarptautinei Šeimos dienai paminėti.

Gegužė - tai šilumą dovanojantis mėnuo, tą pajautė ir mūsų mokyklos mokinių tėveliai, globėjai, seneliai bei kiti bendruomenės nariai, kurie atvyko pasigėrėti savo vaikų pasirodymais arba galbūt tiesiog pabūti drauge. Šiltą renginio dvasią kūrė nuoširdūs žodžiai, dainos, šokiai, žaidimai, šypsenos ir spalvingos dekoracijos. Padėkomis buvo apdovanoti tėveliai, kurių dukros ir sūnūs to nusipelnė už labai gerą ar gerą mokymąsi, puikų pamokų lankomumą, nepriekaištingą elgesį ir kitus įvairius pasiekimus.

Foto Audroniaus Mykolaičio

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Šeimos diena (05-13)