Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (12-01)

Šiemet mūsų mokyklos bendruomenė trečius metus iš eilės prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuotos iniciatyvos Pasaulinei AIDS dienai paminėti ir gruodžio 1 d. mokyklos aktų salėje surengė Protų mūšį „AIDS: geriau žinoti“. Jam vadovavo biologijos vyr. mokytoja Aida Jocienė ir soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė. Renginio vedančiosios pristatė kaip vyks šis žaidimas, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Protų mūšyje dalyvavo 3 komandos, kurios buvo sudarytos iš 8-10 klasių mokinių. Komandoms talkino tėvai ir mokytojai. Visi renginio dalyviai bei žiūrovai šią dieną segėjo raudonus kaspinus – AIDS simbolius.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (12-01)