Vokiečių kalbos savaitė (11-10 – 11-13)

Lapkričio 10-13 dienomis vyko vokiečių kalbos savaitė.

Pirmąją dieną visi klasėje esantys daiktai įgavo vokiškus pavadinimus.

Antrąją dieną gaminome koliažą ,,Vokiškos prekės Lietuvoje“.

Trečiąją dieną mokiniai susipažino su Vokietijos geografine padėtimi, mokyklų sistema, tradicijomis.

Ketvirtoji diena - vokiečių kalbos savaitės užbaigimas. Pirmosios pamokos pradžioje šeštokai, nešini savo pagamintais žibintais, ėjo koridoriumi ir dainavo vokišką dainelę. Ši eisena buvo skirta Šv. Martyno dienai. Per šeštąją pamoką vyko viktorina 7-9 klasių mokiniams. Jiems reikėjo sudėlioti sukarpytą tekstą, sudėlioti pateiktus klausimus ir atsakymus, parašyti kuo daugiau žodžių iš raidės ,,B“, sudėlioti sukarpytą sakinį, parašyti, kas yra apvalus, ką veikiame mokykloje, kokios yra mergaitės ir sudėti žodžius iš „pabirusių“ raidžių. Visiems dalyviams sekėsi gan gerai, rezultatų skirtumai buvo maži. Pirmoji vieta atiteko aštuntokams, antroji - septintokams, o trečioji -devintokams. Už dalyvavimą viktorinoje buvo išdalinti saldūs prizai, pagaminti Vokietijoje. Ir dalyviai, ir žiūrovai liko patenkinti.

Gedutė Pocienė

Foto Nijolės Jurkšaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Vokiečių kalbos savaitė (11-10 – 11-13)