Solidarumo bėgimas (10-14)

Solidarumodiplomas2015

Spalio 14 dieną mūsų mokyklos mokiniai prisijungė prie ,,Gelbėkit vaikus“ organizuoto Solidarumo bėgimo. Antrajame Solidarumo bėgime, kurio tikslas – padėti Lietuvos dienos centrus lankantiems vaikams ir vaikams, kenčiantiems maisto stygių Zambijoje, dalyvavo 1-10 klasių mokiniai. Šio bėgimo metu surinktos lėšos – 112,90 Eur bus skirtos vargstantiems Lietuvos bei Zambijos vaikams. Visi bėgimo dalyviai ne tik gavo Solidarumo diplomus, bet ir neliko abejingi vargstantiems.

Dėkojame visiems rėmėjams už palaikymą ir paramą, visiems dalyviams už parodytą solidarumą.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Solidarumo bėgimas (10-14)