Mokslo ir žinių bei Laisvės dienos šventė (09-01)

Rugsėjo 1 dieną nuo 10.00 val. visa Šimkaičių mokyklos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, tėveliai dalyvavo Mokslo ir žinių bei Laisvės dienos šventėje, kuri prasidėjo Šv. Mišiomis Šimkaičių Šv. vyskupo Martyno bažnyčioje. Po Mišių šventė tęsėsi mokyklos sporto salėje. Pirmokėliams suskambo pirmasis skambutis. Kiti po vasaros atostogų susitiko su klasės draugai. Mokiniai tradiciškai gėlių puokštėmis pasveikino savo mokytojus.

Mokydamasis mokykloje vaikas užauga, subręsta, mokosi ne tik mokslo dalykų, bet ir bendravimo, gerų jausmų. Žmogus mokosi didžiąją savo gyvenimo dalį - vaikystę ir jaunystę. Taigi Rugsėjo 1-oji tarsi viso gyvenimo šventė.

Šiemet į mokyklą atėjo 16 pirmokų ir 13 priešmokyklinukų. Iš viso mokykloje mokslo metus pradėjo 124 mokiniai, į darželį susirinko 31 ugdytinis.

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Mokslo ir žinių bei Laisvės dienos šventė (09-01)