„Savaitės be patyčių“ renginiai (03-23 – 03-27)

Savaitebepatyciu2015

Kovo 23-27 dienomis mūsų mokykla prisijungė prie veiksmo savaitės „Be patyčių 2015“ renginių. Jau šeštą kartą Vaikų linija bandė sutelkti visuomenės dėmesį į patyčių reiškinį.

Visą savaitę vyko renginiai, kurie buvo numatyti renginių plane.

Kovo 24 dieną vyko užsiėmimai patyčių prevencijos tema pradinėse klasėse.

Pirmoje klasėje buvo kalbama apie tai, kas tai yra patyčios ir kaip jos skaudina. Kaip labai svarbu suvaldyti pyktį ir nesakyti piktų žodžių ir keiksmažodžių. Vaikai diskutavo, klausėsi radijo laidelės ir pasakos apie tai, kaip svarbu kalbėti gražiai, nes, anot klausytos dainelės žodžių ,,tai, ką tu sakai, išgirs pasaulis, draugai“.

Antroje klasėje vaikai klausėsi radijo laidos, kurioje kalbama apie patyčias ir pagalbos būdus. Jie taip pat išklausė stintos, iš kurios šaiposi ešeriai, pamokantį pasakojimą.

Trečioje ir ketvirtoje klasėje buvo kalbama apie patyčių reiškinį, žiūrima videomedžiaga, nagrinėjamos įvairios  nufilmuotos patyčių situacijos, ieškoma būdų, kaip kitaip buvo galima šias situacijas išspręsti.

Kovo 25 dieną mokinių tarybos nariai aplankė darželio ugdytinius.

Kovo 27 dieną vyko apibendrinamasis renginys aktų salėje.

Foto Loretos Kavaliauskienės, Loretos Milerienės, Ingridos Parnarauskienės ir Romutės Tvarijonienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę „Savaitės be patyčių“ renginiai (03-23 – 03-27)