Pasaulinės Žemės dienos paminėjimas (03-20)

Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Artėja pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir Lietuvoje.

Šią dieną paminėjo ir mūsų mokyklos mokiniai. Paminėti Žemės dieną, patyrinėti gamtą tokio ankstyvo pavasario metu, mokinius į aktų salę pakvietė geografijos mokytojas Audronius Mykolaitis ir biologijos vyr. mokytoja Aida Jocienė.

Po renginio mokiniai turėjo galimybę stebėti dalinį Saulės užtemimą. Didžiulį susidomėjimą sukėlė toks  ryškus ir retai stebimas nepakartojamo grožio reginys.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pasaulinės Žemės dienos paminėjimas (03-20)