Pilietiškumo popietė skirta Konstitucijos dienai paminėti (10-24)

Spalio 24 dieną per paskutinę pamoką mokyklos aktų salėje buvo minima Konstitucijos diena. 6-10 klasių mokiniai dalyvavo pilietiškumo pamokoje, kurią vedė istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas Jonas Mileris. Jis pristatė Konstitucijos įstatymo atsiradimo istoriją, taip pat pažymėjo Konstitucijos, priimtos 1992 m. spalio 25 d. piliečių referendume, svarbą mūsų valstybei. Minėjo, kad Konstitucija – tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus.

Foto Audroniaus Mykolaičio

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pilietiškumo popietė skirta Konstitucijos dienai paminėti (10-24)