„Antro žingsnio“ dešimtmetis (09-25)

Šiemet „Antro žingsnio“  programa švenčia dešimtmetį. Ta proga rugsėjo 25 dieną mūsų mokyklos antrokai, trečiokai ir ketvirtokai, kurie jau kelintus metus mokosi pagal šią programą, kartu su savo mokytojomis prisijungė ir dalyvavo respublikinėje akcijoje „Laimingi, nes augame su Antru žingsniu, junkitės ir jūs". Mokiniai piešė vaikiškus delniukus su ant pirštukų pavaizduotais jausmais.

Po keturių pamokų, per ilgąją pertrauką, visi sustojo mokyklos koridoriuje į „Antro žingsnio“ draugų ratus. Susikabino rankomis ir nusifotografavo. Pasidžiaugė, kad visi yra kartu su VšĮ Paramos vaikams centro „Antro žingsnio“ komanda, kad mokykloje mokosi ne tik skaityti, rašyti, spręsti matematikos uždavinius, bet mokosi ir gerumo.

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę „Antro žingsnio“ dešimtmetis (09-25)