Kovo 3 dieną mokykloje vyko Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mūsų žodžiai - Tau, Gimtine“. Iš kiekvienos klasės buvo renkami geriausi skaitovai. Jais tapo ir diplomais apdovanoti:

Pirmokai:

Gintarė Stėgvilaitė – I vieta

Gabija Gedminaitė – II vieta

Antrokai:

Aurimas Zizas – I vieta

Edvinas Ambrozaitis – II vieta

Trečiokai:

Giedrė Gudinskaitė – I vieta

Laura Marija Semenavičiūtė – II vieta

Palmyra Malinauskaitė – III vieta

Ketvirtokai:

Gabija Škadauskaitė – I vieta

Monika Grigalaitytė – II vieta

Erikas Simonavičius – III vieta

Jurbarko rajono mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse, kuris vyks 2014 m. kovo 14 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje, dalyvaus trečiokė Giedrė Gudinskaitė (III-IV klasių grupėje). Deklamuos Martyno Vainilaičio kūrinį „Kupriukas muzikantas“. Mokinę konkursui rengia pradinių klasių vyr. mokytoja Audronė Klimaitienė.

Linkime Giedrei sėkmės!

Foto Jūratės Bladaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mūsų žodžiai - Tau, Gimtine“ (03-03)