Pilietinė akcija „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“ (02-14)

Vasario 14 dieną prisijungėme prie Planetos piliečių sąjungos organizuojamos naujos pilietinės akcijos „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“.

Akcijos metu mokiniai mokyklos aktų salėje sudaidavo keletą dainų, suvaidino tris iš anksto paruoštas miniatiūras, kūrė ketureilį, panaudojant žodžius – Draugystė, žemė, apkabinti, laimė, meilė; surašė žodžius apibūinančius jausmą „Laimė“; pristatė savo šūkius „Kuo mano klasė išskirtinė iš kitų klasių?“ Vyko draugiškiausios klasės rinkimai, buvo apdovanojami draugiškiausi mokiniai. Visi  susikabino rankomis, palinkėjo vienas kitam ko gražiausio ir šviesiausio.

Šią akciją padėjo mokiniais suorganizuoti dramos būrelio vadovė Loreta Stasiūnaitė ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Asta Tautkienė.  Parodėme, kad Valentino diena gali tapti nuostabia meilės švente, neapsiribojančia vienu žmogumi, miestu, šalimi. Mes galime ją sukurti kartu per Valentino dieną su meile apkabindami mūsų ŽEMĘ. Sujungę savo rankas, širdimis, mintimis išreikškėme savo švelnumą, rūpestį, dėmesį, draugiškumą kiekvienai jos šaliai, miestui, žmogui. Tegu ši meilė pasiekia visus mūsų nuostabiosios planetos kampelius, teapjuosia lyg Meilės Juosta mūsų brangiąją planetą!

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pilietinė akcija „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“ (02-14)