Meninio skaitymo konkursas (01-17)

Sausio 17 dieną mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Geriausiai deklamuoti sekėsi penktokams. Nugalėtoja tapo Austėja Lepikaitė. Antroji vieta skirta penktokei Tomai Simonavičiūtei, o trečioji vieta atiteko taip pat penktokui Aurimui Dautarui.

Mokyklinio turo nugalėtoja Austėja dalyvaus rajoniniame ture, kuris vyks 2014 m. sausio 31 dieną Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje. Mokinė, kurią konkursui rengia meninio skaitymo būrelio vadovė Elena Zaksienė, ruošiasi deklamuoti Martyno Vainilaičio kūrinį „Žieminis griežliukas“.

Linkime Austėjai sėkmės!

Meninioskaitymodiplomas

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Meninio skaitymo konkursas (01-17)